Що цікавить клієнта?

Разом з квартирою покупець отримує і район, і подвір′я будинку, де розташована квартира. Тож почати рекламувати квартиру потрібно ще з вулиці. Наявність дитячого садка і школи, спортивного майданчика чи парку, доброго освітлення вулиці, цілодобового супермаркету і аптеки, неповторного краєвиду з вікна, приємних сусідів, зручного руху транспорту чи місць для паркування автомобілів – усі ці деталі відіграють важливу роль у продажу житла.

Підготуйте квартиру

Перед приходом потенційного покупця необхідно прибрати у квартирі: провітрити помешкання, прибрати його. Не забудьте про вхідні двері та килимок перед ними, адже враження про квартиру та власників формується ще в під′їзді. Слід заховати деякі особисті речі ( білизну, сумки, рушники, засоби особистої гігієни) та габаритні предмети. Зробити якомога більше вільного простору – це сприяє відчуттю легкості та свободи. Oскільки клієнт уявно вже розставляє власні меблі.

Якщо є домашні улюбленці, віддайте їх на декілька хвилин сусідам, адже не всі люблять тварин, особливо у приміщенні, і це може не сподобатися покупцям.

Також перевірте справність сантехніки, дверних замків, дзвінка, віконних рам і т. д.
Зверніть увагу на запах. Досвідченні продавці радять спекти або принести ще тепле запашне печиво — це підсвідомо привабить покупця.

Вдало виберіть час

Зважаючи на освітлення приміщення, шум за вікном, присутність людей, які проживають у квартирі, призначайте зустріч з потенційним покупцем саме тоді, коли в приміщенні буде якомога менше людей. Якщо ця квартира виходить на сонячну сторону – показуйте її зранку та вдень, якщо ж ні – то при яскравому освітленні ввечері. Не показуйте квартиру в час пік, якщо за вікном дорога чи багато магазинів. Краще робити це у спокійний час, щоб не налякати надмірним шумом.

Ще декілька порад власнику

Не замовчуйте про явні недоліки, адже так Ви можете втратити довіру покупця. Будьте готові і до незручних запитань. Відповідайте чесно і спокійно. Будьте ввічливими з клієнтом. Прибравши у квартирі, не забудьте і про свій зовнішній вигляд, адже перший критичний погляд падає на власника.

Автор: Таня Дика