1. Чим керуватися, щоб правильно обрати колір?

Пам’ятайте: колір фарби в рекламній брошурі або на моніторі вашого комп’ютера може не відповідати справжньому відтінку. Вибирати колір фарби потрібно тільки в спеціальному каталозі, що містить зразки відтінків і барв, які виконані оригінальною фарбою. Такі каталоги роблять у вигляді віял, портфелів-сегрегаторів або настінних стендів і їх можна переглянути у будівельних магазинах або у фірмових салонах.

2. Правильно наносіть фарбу

На вигляд кольору впливає і якість фарбування. Уважно ознайомтеся з інформацією та рекомендацією виробника про призначення і правильне використання фарби.

Приділяйте особливу увагу ретельній підготовці поверхні.

Зверніть увагу на те, за якої температури і вологості повітря можна наносити виріб. Та підберіть інструменти, які рекомендує виробник.

3. Враховуйте фактуру стіни

Колір стіни з фактурною штукатуркою завжди виглядатиме трішки темнішим, оскільки сама фактура дає легку тінь, тому пам’ятайте про це, коли вибираєте кольори фарб.

4. Обережно з насиченими відтінками

Вибираючи колір з каталогу, намагайтеся уявити собі, як буде виглядати стіна такого тону. Насичений відтінок чудово виглядає в каталозі, де представлений лише невеликий зразок, але у величезному яскравому приміщенні він може негативно впливати на атмосферу.

5. Випробуйте колір в реальних умовах

Спробуйте позичити колірні взірці у магазині, щоб мати можливість подивитися на обраний відтінок, перебуваючи у кімнаті. Так ви матимете можливість порівняти його з кольором меблів і аксесуарів, при цьому спробуйте різне освітлення. Можете навіть придбати маленьку баночку фарби і для впевненості нанести її на стіну. І це допоможе Вам у прийнятті рішення щодо вибору кольору.