17 Серпня 2015
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

VIVA LA SIESTA!

Останні дослідження лікарів показали, що денний сон, так звана сієста, корисний і в певних ситуаціях навіть необхідний!


Якщо зробити невелику перерву і дати мозку відпочити протягом 20 хвилин, дати йому поспати, то потім ми будемо працювати продуктивніше, адже організм отримає додаткову енергію.

ПРАВИЛА ХОРОШОЇ СІЄСТИ

Засинаючи, ми спочатку проходимо стадію дрімоти або поверхневий сон, що триває 5-10 хвилин, потім «приходять» сонні веретена з ще більшим розслабленням і тривають близько 20 хвилин. Далі настає глибокий сон, який називають повільним. Якщо ви поринете в глибокий сон, що відбувається через хвилин 30 після засинання, то пробудження раніше, ніж він закінчиться (його тривалість 30-45 хвилин) нічого доброго вам не принесе – розбитість, зниження працездатності, можливі головні болі. Тому, якщо вам необхідно підбадьоритися, медики рекомендують спати до півгодини, не заглиблюючись в глибокий сон.

НА ТРАВИЧЦІ

Щоб відпочити посеред природи достатньо просто взяти … плед. Це рішення є найпростішим і найприємнішим влітку. Крім того, такий відпочинок є дуже корисним для спини!
Тіло лежить вертикально, ніщо не тисне на внутрішні органи, а тіло дійсно відпочиває.

У ГАМАКУ

Ідеальне рішення для розслаблення і сну на свіжому повітрі, в оточенні природи – це сієста в гамаку. Всі турботи і сумовитість відлітають разом з колиханням вітру зі сходу на захід. Легка дрімота може здатися раєм, коли ви гойдаєтеся в своєму гамаку, і вітер ніжно обіймає вас.

VIVA LA SIESTA!

МОЄ ГНІЗДЕЧКО

Хіт останніх сезонів підвісне крісло у формі «гнізда» або «кокон». Вони зроблені в основному з натуральних матеріалів. Такий кокон це не тільки дуже зручно, але й виглядає дуже цікаво. Ще одна ідея крісло-гойдалка. Хто не любив їх в дитинстві? Ідеально підходить для балкону і терас.

Яскравих вам сновидінь!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...