7 Серпня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

В одному кольорі – сірий

Сірий колір сьогодні особливо популярний у сфері моди та дизайну інтер’єрів.


Відомо, що існує безліч його відтінків. А ще із сірим можуть поєднуватися безліч інших кольорів та тонів – від яскраво-жовтого до глибоких темно-фіолетового чи синього.
Не випадково в Європі він вважається кольором джентльменів та вищого суспільства. Сірий – стриманий, що символізує чистоту, гармонію, стабільність, допомагає подолати перевтому та надмірну емоційність, сприяє міцному сну та розслабленню.

ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ

Сірий колір можна поєднувати практично з усіма іншими тонами. Наприклад, яскраві вставки й елементи декору додадуть різноманіття в інтер′єрі. Сірий, як і всі решта, чудово поєднується з класичними білим та чорним кольорами. У такому випадку інтер′єр виглядає вишукано та благородно.

В одному кольорі – сірий

Найкраще поєднувати сірий з теплими кольорами, наприклад, жовтим, помаранчевим, червоним, та їх відтінками. Таким чином, це зменшить надмірну строгість холодного сірого.

КУХНЯ

У кухні сірий у поєднанні з будь-яким іншим кольором – це не лише стильно, модно, а й практично. Сірі меблі у кухні виглядають чистими, чудово поєднуються з хромованими краном, мийкою.

Сірі стіни кухні чудово поєднуються з дерев′яними меблями чи підлогою. Світлі відтінки сірого, наприклад, сіро-блакитний, асфальтовий, графітовий, сіро-бежевий, візуально збільшують приміщення, і підходять для оформлення стін та підлоги навіть маленької кухні.

Щодо практичності меблів сірих кольорів, то це беззаперечно найкращий варіант. На таких меблях непомітні порох, бруд, розводи, плями жиру і т.д. Звичайно, до сірої кухні можна додати кольорових акцентів. Їх повинно бути небагато.
В одному кольорі – сірий

ВІТАЛЬНЯ І СПАЛЬНЯ

Універсальним варіантом для будь-якої кімнати, за вікном якої парк, сад чи ліс – сірі стіни кімнати. Цей пейзаж буде виглядати захопливо в усі пори року.

Сірий колір у спальні створює атмосферу спокою. До спальні, оздобленої у сірих тонах, слід додати зелених, кремових або білих відтінків. Яскраві бра та настільні лампи також ефектно виглядають на фоні сірих стін.

Сірий з фіолетовим та нотками срібного в окремих деталях чудово підійдуть як для спальні, так для вітальні.
Найкращим акцентом у сірих вітальнях стануть бордовий, помаранчевий, салатовий, бузковий або червоний. Тож таке поєднання кольорів буде гарним натхненням для господарів помешкання. Вітальню чи спальню сірих відтінків можна легко змінювати і перетворювати в яскравий інтер′єр, змінивши колір подушок, покривала, фіранок чи декору залежно від пори року чи настрою.
В одному кольорі – сірий

ВАННА КІМНАТА

Для ванної кімнати пасують всі відтінки сірого. Основними правилами сірої ванни є хороше освітлення, або використання теплих відтінків сірого, в іншому випадку приміщення буде виглядати похмурим та гнітючим.Поєднання сірого кольору з камінням, склом або деревом надають ванній кімнаті унікальності та вишуканості.

Також можна використати в одному приміщенні різні відтінки лише сірого кольору. Для такого оформлення ванної кімнати пасує скляна душова, багато дзеркал та світла.

В одному кольорі – сірий
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,50 з 5
Loading...