3 Липня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

В одному кольорі — фіолетовий

Фіолетовий колір – це поєднання синього та червоного барв


Сила та енергія червоного переплітається з мудрістю та спокоєм синього. Фіолетовий колір допомагає людям, які часто піддаються стресам, страждають від вегето-судинної дистонії, адже заспокоює при раптових приступах паніки та тривоги. Це колір ідеалізму, який сприяє підвищенню самооцінки, символізує мудрість.

ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ

Існує безліч барв та відтінків фіолетового: ніжно-ліловий, мрійливо-бузковий, пристрасний червоно-фіолетовий, впевнений синьо-фіолетовий, владний темно-фіолетовий. Проте цей колір у великих кількостях шкідливий для психіки людини, знижує активну діяльність і викликає депресію, тому його потрібно компонувати з іншими кольорами.

Наприклад темні відтінки фіолетового чудово поєднуються з золотим та срібним оздобленням. Фіолетовий також гарно пасує до червоного, сірого, білого та рожевого. Слід бути обережними у поєднанні з помаранчевим, зеленим та синім.

В одному кольорі — фіолетовий

КУХНЯ

Холодні винні тони, усі відтінки винограду на кухні виглядають вишукано. Але, пам′ятайте, сині відтінки цього кольору будуть зменшувати апетит. Краще віддати перевагу рожевим тонам. Чудовим варіантом буде використання фіолетового в текстилі (обшивка стільців, штори, скатертина), або ж лише окремі акценти на кухні. Затишнішою фіолетова кухня буде виглядати у поєднанні з дерев′яною фактурою.

В одному кольорі — фіолетовий

ВІТАЛЬНЯ І СПАЛЬНЯ

Фіолетовий чудово підходить для релаксації.

У вітальні чи спальні такого кольору ви розслабитеся швидше, ніж в інтер′єрі будь-якого іншого кольору, адже цей колір заспокоює дихання та серцебиття. Для спальні краще підходять сині відтінки фіолетового. А ось його червоні відтінки, навпаки, не зможуть розслабити та дати відпочити.

Для вітальні пасуватиме сливовий, баклажановий, лавандовий, рожево-фіолетовий. Можна поєднувати світлі та темні відтінки на одній площині.

ВАННА КІМНАТА

У ванній розкішно будуть виглядати темні відтінки фіолетового. Проте, їх категорично не можна використовувати у маленьких ванних кімнатах, оскільки вони будуть пригнічувати емоційний стан. Чудовим рішенням буде поєднання ніжно лілового з темною сливою, або насичений індиго з бузковим.

В одному кольорі — фіолетовий

М′якості та природності фіолетовій ванній кімнаті додадуть кремові відтінки сантехніки, меблів, оздоблення керамічною плиткою. Для атмосфери SPA додайте зелений колір (вазони, килимок, рушники).

Автор: Таня Дика

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...
ТЕГИ: білий / сірий / фіолетовий