30 Вересня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

В одному кольорі – білий

Білий – нейтральний колір, тому підходить людям з будь-яким смаком, темпераментом і світобаченням.


Білий колір збільшує простір, освіжає, освітлює приміщення. До білого інтер′єру пасують аксесуари та меблі, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів, наприклад зі шкіри, деревини, скла.

ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ

Білий колір занадто нудний? Додайте темних деталей для контрасту. Наприклад, класичний тандем білих стін та підлоги чорного кольору візуально збільшить кімнату. Для гарного настрою слід додати до інтер′єру деталі теплих кольорів. До прикладу, пофарбувати стіну в помаранчевий колір (Śnieżka Nature 122), чи застелити жовтий килимок.

В одному кольорі – білий

Якщо Ви хочете до благородного білого додати трішки загадковості і витонченості, поєднайте його з фіолетовим (Śnieżka Nature 155). Він чудово пасуватиме до будь-якого відтінку білого. Блакитний з білим в інтер′єрі заспокоює, освіжає (Śnieżka Nature 141). А от яскравий синій колір зробить приміщення холодним. Поєднання білого та зеленого розслабляє (Śnieżka Nature 108). Не використовуйте яскраві відтінки зеленого, оскільки вони можуть дати зворотній ефект. Чудовим рішенням у пошуках ідеального білого кольору, текстури та екологічності стануть водоемульсійні фарби: ŚNIEŻKA MAX LATEX, ŚNIEŻKA DESIGN LUX 3 та ŚNIEŻKA Platinium® KIDS.

  • ŚNIEŻKA MAX LATEX – латексна фарба для інтер’єрів, що виготовлена на основі технології Compact Comfort System, завдяки цьому формула підібраних згущувачів та компонентів оптимізує рівень розбризкування фарби, підвищує її покривну здатність та комфортність роботи. Створює покриття, стійке до миття. Екологічні переваги виробу підтверджені міжнародним екологічним сертифікатом ДСТУ ISO 14024.
  • ŚNIEŻKA DESIGN LUX 3 – латексна фарба, яка характеризується відмінною покривною здатністю, високою продуктивністю і особливо легким нанесенням. Спеціально підібраний склад згущувачів і компонентів забезпечує оптимальну комфортність роботи. Teflon™ surface protector, який входить до складу фарби, полегшує очищення, усунення плям і забруднень та створює покриття, яке рівномірно пропускає водяну пару, тобто дозволяє стінам «дихати». Забезпечує відмінне декоративне покриття, цілком безпечне для здоров’я. ŚNIEŻKA DESIGN LUX 3 також внесено до Реєстру екологічно сертифікованої продукції і це підтверджує міжнародний екологічний сертифікат відповідності згідно із ISO 14024.
  • Якщо у Вашому помешканні є маленькі діти, обирайте лише гіпоалергічну фарбу ŚNIEŻKA Platinium® KIDS, що не викликає алергічних реакцій організму (підтверджено дослідженнями, проведеними в Науково-дослідному Центрi профілактичної і клінічної токсикології у м. Львів). Цією фарбою працювати – легко, зручно і комфортно, оскільки вона має відмінну покривну здатність і не розбризкує під час нанесення. Крім того, пофарбоване покриття, стійке до миття, а у дитячих кімнатах – це надважливо, ба діти – це маленькі художники, які малюють де і на чому завгодно.
В одному кольорі – білий

КУХНЯ

Кухня білого кольору – поза часом, вона завжди у моді. Світла і водночас нейтральна. Одним із найбільш стильних варіантів є чорно-біла кухня. Білий кухонний гарнітур у поєднанні з камінням, деревиною, шкірою є вдалим варіантом

В одному кольорі – білий

Щоб зробити кухню трохи теплішою, можна вибрати стільницю, полички, підлогу, скатертину бежевого або коричневого кольору. Ефектно виглядає фартух інтенсивних кольорів, наприклад, різнокольорова плитка-мозаїка. Слід пам′ятати і про яскраві рушнички, посуд, стільці, скатертини, які додають настрою та розбавляють білий тон у кухні.

В одному кольорі – білий

ВІТАЛЬНЯ І СПАЛЬНЯ

Вітальня в білому кольорі – це унікальний спосіб створити стильний інтер′єр, який з часом можна змінити повністю чи доповнити кольоровими елементами. У кімнатах невеликих розмірів, асиметричних приміщеннях з колонами та виступами ідеальним рішенням є білий колір. Якщо вітальня об′єднана з кухнею – білий колір стін допоможе досягти ефекту єдиного цілого.

В одному кольорі – білий

Монохромні вітальні білого кольору виглядають дещо гнітюче, краще використати його відтінки. Також у білій вітальні чудово пасуватимуть фотошпалери з будь-яким малюнком та кольором, залежно від стилю інтер′єру та вподобань. Фактурні елементи зроблять білий інтер′єр стильним та цікавим.

В одному кольорі – білий

Спальня у білому кольорі – це свіжість і чистота. Для такої спальні легко підібрати постіль, штори, декор, оскільки обмежень немає ні у кольорі, ні у стилі. Якщо Ваша спальня розташована у північній стороні, то повністю біла кімната може здаватися холодною та незатишною. Додайте декілька предметів теплих кольорів.
Різноманітність фактур в білій спальні додає затишку. Цегляна стіна, шпалери з рельєфним малюнком, дерев′яний комод, хутряні подушки – чудовий вибір для спальні у білому кольорі.
Підлогу у спальні слід робити більш темних та теплих кольорів. Чудовим варіантом стане дерев′яна підлога.

ВАННА КІМНАТА

Біла ванна кімната може здаватися холодною та стерильною, тому варто додати кольоровий текстиль, аксесуари, меблі, дерев′яні елементи. Використавши теплі відтінки білого чи бежевого, ванна буде здаватися теплішою. Скористайтеся фарбою, яка стійка до вологи, наприклад латексну фарбу з додаванням силікону та чистого срібла ŚNIEŻKA КУХНЯ-ВАННА. Вміст чистого срібла допомагає нейтралізувати грибки та патогенні бактерії на стінах.

В одному кольорі – білий

Варто звернути увагу і на освітлення такого приміщення. Воно має бути теплим або нейтральним. Біле світло створить атмосферу лікарні чи лабораторії.
Білі стіни ванної чудово доповнять плитка-мозаїка, мармурова підлога, дерев′яні меблі, скляні полиці, великі дзеркала, декоративне каміння, цегла. Білий чудово гармоніює з будь-яким іншим кольором. Все залежить від того, що саме ми хочемо отримати: відпочинкову зону з елементами зеленого, пристрасний «острів» з додаванням червоного, чи свіжий оазис з блакитними або сірими барвами.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...
ТЕГИ: білий / жовтий / червоний