20 Травня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

Садові лави: галерея затишних ідей

Всі на природу!


З настанням теплих днів більше часу кортить проводити на свіжому повітрі. Це чудовий привід встановити нову лаву або подбати про оновлення старої. Пропонуємо кілька ідей для натхнення.

Всі куточки саду можна порівняти з окремими зеленими кімнатами: просто неба господарі влаштовують вітальні, їдальні, спальні, кабінети, і лава – обов’язковий предмет їхнього умеблювання.  Правильно підібрана, вона повинна бути зручною, міцною, підходити по стилістиці до дизайну екстер’єру і прикрашати сад чи прибудинкову ділянку.

Розрізняють стаціонарні і мобільні лави. Найважчі конструкції – з чавуну, литого металу, суцільних колод, каменю, бетону і цегли, найлегші – з пластику, лози та тонких дошок. Лави можуть бути зі спинкою або без, прямі, кутом, напівкруглі, у вигляді гойдалок або вбудовані в інші елементи. Варіантів дизайну – безліч.

ŚNIEŻKA рекомендує

Як і будь-який елемент дизайну, що «мешкає» надворі, лава потребує догляду. Перед початком сезону варто оновити їх захисне покриття. І для дерев’яних, і для металевих вуличних меблів рекомендуємо  ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL®. Вона утворює покриття, стійке до атмосферних факторів та механічних пошкоджень. Представлена у 23 стійких і яскравих кольорах та має різні об’єми упаковки – зручно, якщо ви хочете пофарбувати лаву у кілька відтінків.  

Садові лави: галерея затишних ідей
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...