23 Лютого 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Ось-ось завітає весна. Пропонуємо створити весняну атмосферу – «Forest in the jar».

Створюємо весняну атмосферу у себе вдома за допомогою надзвичайно цікавого і незвичного декору.


Ось-ось завітає весна. Пропонуємо створити весняну атмосферу – «Forest in the jar».

Модні тенденції, мабуть, мають вплив на кожного з нас. Натуральність і максимум природності нині особливо популярні у всьому, починаючи від макіяжу та закінчуючи інтер’єром. Суспільству набридло все штучне і аж надто яскраве, адже воно швидко втомлює і навіть дещо дратує. Все більше хочеться душевного спокою: бачити те, що дозволяє відпочити, відчути себе щасливим і вільним хоч на мить. Отож, бажання відтворити щось природне у своєму житті – це тенденція, яка до вподоби кожному, особливо нині, коли весна вже на носі.

Ось-ось завітає весна. Пропонуємо створити весняну атмосферу – «Forest in the jar».

Для того, щоб додати барв у своє життя, не потрібно робити радикальні зміни – достатньо додати до свого декору чогось неповторного і надзвичайно цікавого. Ми пропонуємо «Forest in the jar», що у буквальному перекладі означає «Ліс у банці». Така незвична річ допоможе вам відчути себе на природі: щоб поринути у справжній ліс – достатньо просто поглянути у склянку. Таке сучасне декорування допоможе вам не тільки «йти у ногу» з модними течіями, а й підкреслити вашу оригінальність і вміння бачити велике у малому, а прекрасне – у буденному.

Ось-ось завітає весна. Пропонуємо створити весняну атмосферу – «Forest in the jar».

Погодьтеся, класно ж мати ліс вдома! Зелений колір допоможе розслабитися та заспокоїтися, відпочити не лише вашому зору, а й вашій душі. «Forest in the jar» можна зробити власноруч. Ця справа потребує лише крапельки натхнення і море гарного настрою. Тоді такий декор буде ще ціннішим і особливим для вас.

Для того, щоб створити весняну атмосферу, треба взяти склянку і декілька компонентів, які не складно знайти: все дуже просто. Ми зацікавлені у тому, щоб зробити конденсацію (випаровування і осідання води) у банці для функціювання рослин. На дно засипаємо каміння чи пісок для того, щоб був довший термін зберігання. Краще обрати каміння, бо для піску потрібно більше води (обов’язково дистильованої). Рівень води повинен бути таким, щоб коріння не торкалось її . Вода має бути лише у першому шарі (камінні). Це забезпечить довготривалість живого декору. Результати конденсації ви побачите одразу: зранку і ввечері на склі будуть краплі води. Далі ми розташовуємо сітку. Важливо, щоб сітка відповідала діаметру склянки. Наступним шаром має бути вугілля, обпалене вогнем, або ж звичайне активоване. Це важливий шар, адже він слугує фільтром для води, забезпечує випаровування води і опускання її назад. Потім кладемо ґрунт. Наступний крок: потрібно все це гарно оформити за допомогою стерильних рослин – тут ви вже демонструєте всю свою фантазію! Наприкінці у ваш імпровізований ліс запустіть мікробів і черв’ячка для природнього циклу. Описаний метод є найкращим для створення «Forest in the jar». Загалом ідея цього проекту полягає у тому, щоб «ліс» сам себе підтримував.

Ось-ось завітає весна. Пропонуємо створити весняну атмосферу – «Forest in the jar».

Такий декор може стати дорогоцінним не тільки для вас. «Forest in the jar» – це прекрасний і неповторний подарунок для людини будь-якого віку, статі і уподобань. Він справді універсальний і самобутній, бо актуальний для помешкань різних типів та стилів. Кому не сподобається подарунок, який сам дарує затишок, гарний настрій та тепло?
Декор, який ми пропонуємо, це ідеальне доповнення не лише для домашнього інтер’єру, але й офісного. Він не лише слугуватиме як декор, а й допоможе сконцентруватися і заспокоїтися, налаштуватися на вдале завершення розпочатих справ.

«Ліс у склянці» – це розкіш, яку може дозволити собі кожен. Проте, комусь він здаватиметься штучним. Та це все залежить від того, як налаштована людина, її світогляд та уява. «Широкі» очі мають здатність широко дивитися. Але не слід забувати і про справжній ліс, до якого треба ходити і набиратися вражень, а потім відтворювати за допомогою лише одного погляду на «Forest in the jar».

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...