1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Наймодніші кольори 2016

Частина 2


СПОКУСА СОЛОДОЩІВ

Мода на пастельні відтінки все ще триває. Сьогодні ми захоплюємося ніжними, легкими і жіночними кольорами, які нагадують наші улюблені макаруни (традиційні американські тістечка). Барви експерти рекомендують зіставляти з перлино-сірим або з чорним і білим. За основу слід брати рожевий.

Наймодніші кольори 2016

Не варто боятися цього кольору, адже є безліч фантастичних відтінків (Śnieżka Nature 132), які в поєднанні з нейтральним сірим створить елегантний паризький інтер’єр. В такому домі одразу значно покращується настрій!

Наймодніші кольори 2016

До того ж рожевий прекрасно поєднується з золотими аксесуарами. Якщо ви все ж таки не дуже любите рожевий використовуйте м’ятні ( Śnieżka Nature 108) або гірчичні відтінки (Śnieżka Nature 170).

Наймодніші кольори 2016

Orange and white minimalist living room - rendering

ЛОВЕЦЬ НАТХНЕННЯ

Захоплення екзотичними інтер’єрами є на вершині моди. Із закордонних поїздок ми привозимо безліч предметів: від меблів до дрібничок, і все це надає нашому помешканню особливий характер. А які барви варто вибирати? Основна колірна гама – це коричневий, теракотовий (Śnieżka Nature 171), піщаний (Śnieżka Nature 161) і оливково-зелений (Śnieżka Nature 144), мексикансько-червоний (Śnieżka Nature 118) у поєднанні з етнічними та тваринними принтами.

Наймодніші кольори 2016

Дуже красиво виглядатимуть меблі з натуральної сировини, текстиль з геометричним візерунком, елементи традиційного ремесла.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...