27 Жовтня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Металевий блиск

Метал в інтер’єрі застосовують досить часто. Існує поширений міф, що металеві елементи строгі та холодні. Проте насправді саме він допоможе створити затишок, неповторність і додасть трохи чарів в буденність.


МАГІЯ СРІБЛА

У поєднанні білого та срібного кольорів є щось чисте, свіже і магічне. Якщо у вас немає дітей чи домашніх тварин, можете втілити в життя сміливу ідею з білосніжно-срібною вітальнею. Диван, великі крісла білого кольору ефектно виглядатимуть на срібному фоні. Металеві світильники, журнальний столик та постери із срібними принтами відтінять білі меблі.
Великі дзеркала в срібних рамках, білі поверхні, елементи із старовинного потертого срібла допоможуть створити ексклюзивний інтер’єр. Завдяки поєднанню аксесуарів білого кольору зі сріблом приміщення виглядає багатшим та помпезнішим, а простір наповниться величним спокоєм. Ці кольори дуже органічно вписуються у сучасну стилістику. Вони створюють чітку і природну гармонію, ненав’язливу, але дуже стильну.

Срібні деталі магічним чином відбивають світло, збільшують простір, додають блиску. Так само, як і золото, срібло відмінно виглядає в старовинному вікторіанському інтер’єрі. Добре поєднані білосніжні стіни, чудова срібна оббивка меблів, багаті блискучі люстри, постільна білизна. Всі ці акценти покликані засліпити багатством.

Металевий блиск

НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ

Це досить популярний матеріал, що часто зустрічається на сучасних кухнях. Він надає їм стриманості та суворості. До того ж найкраще поєднувати його зі світлими однотонними поверхнями, що створюють гармонійний контраст з металом. Нержавіюча сталь добре поєднується зі стилем гайтек та підкреслює урбаністичний настрій помешкання.

Якщо ви обрали срібло чи нержавіючу сталь, не зайвим буде додати яскравий акцент. Наприклад, деталь сонячно-жовтого, бірюзового чи червоного кольорів.

Металевий блиск

ТЕПЛА МІДЬ

На відміну від срібла, мідь – це теплий метал. Вона відрізняється великою різноманітністю відтінків від яскраво-рудого до майже коричневого, що робить її актуальною в різних за стилем і кольором інтер’єрах. Мідь – пластичний матеріал, з якого можна виготовляти предмети найхимерніших форм і фактур. Проте це не єдиний її плюс. Мідь також довговічна, перешкоджає розмноженню бактерій, тому доцільно використовувати її на кухні чи у ванній кімнаті. А завдяки гнучкості мідь часто обирають для створення чудернацьких світильників, ламп, торшерів.

З якими кольорами в інтер’єрі краще поєднати цей метал? Чорний і білий, коричневий, насичений синій, смарагдовий, темно-сірий, кава з молоком, а також пастельні відтінки стануть хорошим тлом.

Якщо ж вам не подобається використання металевих елементів в інтер’єрі, але до душі мідний відтінок, використовуйте текстиль мідного кольору. Мерехтливі металізовані тканини прекрасно імітують текстуру міді, а мідні штрихи в текстильній версії виглядають незвично і стильно.

Металевий блиск
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,50 з 5
Loading...