15 Червня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів

Любите експериментувати? Dekoratorium знає нестандартне рішення, як оновити інтер’єр вашої оселі та заощадити кошти.


Цього разу пропонуємо вам почаклувати над дерев’яними палетами або піддонами. Вони можуть послужити не тільки основою для домашніх меблів, але й згодитися під час відпочинку на дачі. Легкість та висока мобільність конструкції дозволить Вам компонувати і трансформувати меблі на свій смак і настрій. До того ж, головна перевага таких меблів – екологічність, оскільки пакувальний матеріал виготовляють із необробленої хімічними речовинами деревини. Сировина для виготовлення пакувальних боксів має високу витривалість, адже використовуються переважно міцні породи дерев.

Вибираємо матеріал

Отож Ви наважились втілити свої творчі ідеї. Постає питання, а де ж взяти піддони? Піддони та бокси насамперед використовують компанії із транспортування вантажів. Тому Ви можете звернутися до транспортних компаній або будівельних фірм. Зазвичай вартість використаних пакувальних матеріалів невелика, але деякі компанії ладні віддати їх безкоштовно, аби уникнути клопотів щодо утилізації такого непотребу. Спробуйте пошукати на тематичних форумах. Також можна звернутись у маркети, які отримують великогабаритну продукцію.

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів

Оригінальні рішення для інтер’єру

Перед початком роботи радимо Вам накреслити кілька ескізів майбутніх меблів, щоб уникнути поточних виправлень та помилкових рішень. Із палетів та піддонів можна сконструювати диван для вітальні або ліжко для спальні, маленький столик для чаювання з гостями або зручні крісла для відпочинку. Все залежить від фантазії та вподобань.

Дивани, ліжка та крісла можна накрити м’якими пуфами, подушками та матрацами, для яких варто передбачити декоративні чохли. Це значно полегшить прибирання, якщо у Вас є маленькі діти або домашні улюбленці. Чохол завжди можна випрати або замінити.

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів

Окремі фрагменти меблів пропонуємо прикрасити природними матеріалами. Наприклад, столик для чаювання або перила крісел можна оздобити маленькими камінчиками, зернятками кави чи мушельками, попередньо закріпивши їх клеєм, а відтак покривши лаком. Не менш естетично будуть виглядати елементи різьблення або випалювання. Ви сміливо можете поєднувати деревину з іншими матеріалами, наприклад, склом. Столик із дерев’яної основи та скляного покриття вдало прикрасить Вашу вітальню. Спробуйте скріпити разом два однакових за розміром скляних диски, поклавши їх на основу з дерев’яної палети. А поміж скло можна вкласти настроєві картинки, сімейні фотографії, засушені квіти та листя.

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів

Власники великої бібліотеки також оцінять полички, зроблені із піддонів. Для зручності слід сконструювати кілька модулів шафок для книг, щоб у подальшому можна було з легкістю їх демонтувати або перемістити.

Готуємо деталі меблевого конструктора

Отож, визначившись із дизайном, час приступати до підготовчих робіт. Щоб нові меблі мали естетичний вигляд і довше зберігались, радимо їх полакувати. Якнайкраще для цього підійде Акриловий лак ТМ VIDARON. Цей лак швидко сохне, не має різкого запаху і відповідає стандартам безпеки “PN EN 71.3 – Безпека іграшок”. Акриловий лак VIDARON стійкий до стирання та механічних пошкоджень.

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів

Перед лакуванням необхідно очистити деревину від забруднень і нерівностей за допомогою наждачного паперу, а відтак приступати до процесу лакування. Лак можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем. Через чотири години лакування поверхні слід повторити. Коли всі деталі висохли, можна приступати до монтування меблевих модулів.

Переміщення та компонування різних меблевих модулів дозволить Вам змінювати фрагменти інтер’єру залежно від настрою, тож завжди залишатиметься відчуття чогось нового.

Меблі з піддонів – вдале рішення для творчих експериментів
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...