7 Липня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Кімната меломана


Музичні інструменти створюють гармонію в домашній атмосфері. Якщо музика – це ваше покликання і частина життя, то чому б не виділити гідне місце для інструментів і у вашому помешканні. Ось декілька ідей,  як  органічно вплести музичні інструменти в дизайн кімнати.  

Створення ідеального житлового простору – це таке ж мистецтво, як і шедевр на полотні або мелодія на гітарі. Щоправда,  прояви ідей для інтер’єру обмежені стінами вашого будинку. Втім, красиві інтер’єри викликають таке ж задоволення і захоплення, як і будь-який предмет творчості.

Громіздке фортепіано або віолончель не заважатимуть,  якщо знайти їм достойне місце. Піаніно, розміщене навпроти або біля дивану, перетворюється у справжній арт-об’єкт. Корпус інструментів можна підібрати відповідно до кольорової палітри кімнати. Або зробіть навпаки: підберіть відповідно до відтінку музичного інструмента всі аксесуари. Ще один лайфхак – темне піаніно на тлі білих стін та меблів.  Інструмент стає помітним акцентом.

Такий прийом часто використовується, щоб візуально “підсвітити” інструменти і зробити музичну зону ще активнішою.

Стильний декор

Гітара, мабуть, є найпоширенішим музичним інструментом у декоруванні інтер’єрів. Навіть якщо, гра на гітарі чи трубі була вашим юнацьким захопленням, не варто ховати інструменти в шафу. Дизайнери часто використовують гітари як дивовижний візуальний контраст і роблять їх частиною декору помешкання. Ви також можете використовувати спеціально розроблений стенд або настінну полицю, щоб продемонструвати свою колекцію інструментів.

 

Хтозна, можливо,  їхня візуальна присутність надихне вас зіграти улюблену мелодію ще не один раз.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...