17 Січня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Кімната для маленьких бешкетників

Коли у Вашому житті з’являється малюк, то коригується не лише Ваш повсякденний графік, але й набуває істотних змін й сама оселя.


Тому дуже важливо, щоб у Вашому домі маля почувало себе комфортно й затишно. Тож ремонт дитячої кімнати потрібно заздалегідь добре спланувати, визначившись із матеріалами і дизайном інтер’єру.

Кімната для маленьких бешкетників

Простір та освітлення

Розпочніть зі звільнення простору. Кімната має бути наповнена світлом і не обтяжена зайвими деталями. Водночас Ви можете подбати про додаткове освітлення – віддайте перевагу невеликим точковим світильникам або бра, вони стануть у пригоді, коли доведеться вставати до малечі серед ночі. Проте пам’ятайте, що світильники варто обирати із пластику, адже зазвичай діти дуже рухливі, тож під час ігор скляні частини можуть розбитися.

Малюк потребуватиме зони для ігор і відпочинку, тож подбайте, щоб приміщення було достатньо просторим, із мінімальним набором меблів – так ви зможете запобігти небажаному травмуванню дитини, водночас це полегшить прибирання кімнати. Цікавим дизайнерським рішенням буде поділ дитячої кімнати на функціональні зони за допомогою гіпсокартонної перегородки. Це розмежує простір і створить ілюзію багатофункціональності кімнати. Меблі варто обирати такі, щоб їх можна було трансформувати, враховуючи вік і потреби малюка. Це відчутно заощадить ваш час і кошти.

Кімната для маленьких бешкетників

Кольорова гама

До початку ремонту важливо визначитись із колористикою кімнати, адже колір стін і фрагментів інтер’єру неодмінно впливатиме на настрій Вашого малюка. Для фарбування стін варто обирати досить яскраві тони, проте важливо пам’ятати про міру їхньої насиченості, аби не досягти протилежного ефекту і не викликати в дитини відчуття пригніченості. Перевагу варто надавати теплим кольорам, які здатні викликати відчуття затишку й комфорту.

Насамперед подбайте про якість матеріалів, які Ви використовуєте під час виконання ремонтних робіт, адже від цього залежатиме здоров’я вашого малюка. Пропонуємо зупинити ваш вибір на Sniezka Platinium® KIDS (ГІПОАЛЕРГІЧНА ФАРБА ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ), оскільки ця фарба не викликає алергічних реакцій організму та відповідає екологічним критеріям згідно із вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Це підтверджує відповідний сертифікат екологічності UA 08.002.337. Водночас вона дозволяє стінам “дихати” і стійка до миття, тож перші проби пера Вашого маленького художника можна буде з легкістю відмити. Фарба Sniezka Platinium® KIDS підходить для декоративно-захисного фарбування стін і стелі з цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних матеріалів, а також для шпалер, призначених для фарбування. Тож такий великий діапазон дозволить Вам втілити найсміливішу фантазію в оздобі дитячої кімнати. Поверхню стін можна розмалювати у стилі фентезі або зобразити героїв улюбленого мультфільму, перетворити стіни кімнати на чарівний замок для королівни або справжнє підводне царство із чудернацькими мешканцями. Колористичні рішення для дизайну дитячої кімнати можна обрати за системою Sniezka Colour System згідно з каталогом Śnieżka NCS Cascade, і, відповідно, затонувати фарбу Śnieżka Platinium® KIDS в один із 518 запропонованих відтінків.

Кімната для маленьких бешкетників

Цікавим дизайнерським рішенням в інтер’єрі дитячої кімнати стануть рельєфні фрагменти та об’ємні фігури. На стелі можна закріпити сонце, місяць, хмаринки та зорі. До того ж, ці фігури можна закріпити безпосередньо на стелі або ж підвісити на невеликих шнурочках, створюючи ефект об’ємності. Такі конструкції легкі та безпечні для малечі. Так само з пінопласту можна вирізьбити квіти, метеликів, машинки або справжнісінький корабель – все залежить від Вашої фантазії і вподобань малюка.

Кімната для маленьких бешкетників

І наостанок пам’ятайте – малюк виросте і піде в дорослий світ, проте все життя згадуватиме зі щемом свою дитячу кімнату, свій маленький всесвіт. І саме ці спогади асоціюватимуться у Вашої дитини з батьківською любов’ю та домашнім затишком.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...