11 Червня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

Які квіти обрати для балкону?

Ваш балкон і навіть підвіконня можна перетворити у чудовий квітник і ділитися цією красою з усіма.


Вам здається, що змогли б милуватися красою і різнобарв′ям квітів безкінечно, чи просто подобається вдихати їхні пахощі, але й досі думаєте що отримувати таке задоволення можна лише тим, хто має дачу або живе у приватному будинку? Зовсім ні! Звичайно, є певні критерії підбору сортів квітів. Великою мірою вибір залежить від розташування балкону чи підвіконня, а також їх розмірів.

ПІВНІЧ

Для балконів, які виходять на північ і отримують мало сонячного світла чудово підійде Бегонія, яка потребує інтенсивного поливу та підвищеної вологості повітря. Ця рослина постійно буде тягтися до світла, щоб уникнути витягування рослини, горщик з бегонією потрібно періодично повертати.

Які квіти обрати для балкону?

Фуксія. Єдиною обов′язковою умовою вирощування цих квітів є щоденний рясний полив. Рослину не можна переставляти під час цвітіння і ставити на протязі. Адже вона тоді може скинути бутони.
А що ж робити, якщо на балконі не тільки похмуро, а ще й дме сильний вітер? Пеларгонія – чудовий варіант, легка у догляді, не потребує особливого клімату.
Настурція. Вона яскрава, не потребує підживлення ґрунту, проте цвіте усе літо. Слід тільки пам′ятати про те, що настурція не переносить вітру, холоду, рясного поливу, який призводить до росту листя а не квітів.

Для затемнених балконів також добре будуть пасувати всі види Плюща, Резеди, Бальзаміну, Мімулюса, Кальцеолярії, Торенії.

СХІД — ЗАХІД

Вам пощастило, якщо балкон квартири розташований на східній чи західній стороні, оскільки сонце туди заглядає в помірних кількостях. А це найсприятливіші умови для росту та цвітіння майже будь-якого виду рослин. Тому сміливо обирайте ті, які найбільше Вам до душі.

Які квіти обрати для балкону?

ПІВДЕНЬ

Якщо балкон розташований на південній стороні, то квіти цвітуть пишно, але потрібно пам′ятати, що постійне палюче сонце може призвести до опіків листя. Треба подбати і про щоденне рясне зволоження ґрунту. А для того, аби не поливати квіти декілька разів на день, оберіть для висадки пластикові горщики, які утримують всередині вологу довше, аніж дерев′яні чи глиняні.

Чудовим варіантом для сонячного балкону є Петунія, яка має безліч видів та кольорів і може рости у горщиках гарними великими кущиками.
Календула — це яскрава рослина, яка стійко витримує перепади температур. Також варто зазначити, що ці квіти мають лікувальні властивості, зокрема володіє протизапальною, бактерицидною, противірусною діями.

Які квіти обрати для балкону?

Для сонячних балконів впевнено можна обрати Айстру, Резеду, Флокс, Іпомею.

автор: Таня Дика

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...