18 Лютого 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Який стиль обрати для оформлення помешкання?

Пропонуємо Вам обрати індустріальний стиль!


Пропонуємо Вам обрати індустріальний стиль, який може стати чудовим рішенням в інтер’єрі помешкання. Оформлення у такому стилі ідеально підійде для власників осель з високими стелями та великими вікнами. Докладніше – у нашій статті.

Індустріальний стиль зараз популярний, хоча й досі його часто плутають з лофтом. Відмінність полягає у тому, що індустріальний стиль передбачає повну, стовідсоткову відкритість. Адже у такому стилі навіть проводку та вентиляцію не стараються подалі від людського ока. Спочатку індустріальний стиль зароджувався у закинутих виробничих приміщеннях, які мали високі стелі і вікна, займаючи практично усю стіну. Відмінною рисою такого дизайну є об’єднані кухня, спальня та кімнати. Концепт стилю передбачає урбаністичний мінімалізм, що диктує обмежену кількість меблів. Отож, якщо у вашому помешканні великі вікна і висока стеля, і ви хочете якомога більше простору – цей стиль стане ідеальним рішенням у дизайні інтер’єру. Зручність та сучасність – ось головні риси індустріального стилю.

 

Який стиль обрати для оформлення помешкання?

Основна відмінність індустріального дизайну полягає у функціональності його деталей: всі старі речі служать основою для створення нових оригінальних предметів інтер’єру або декору. Наприклад, старі дерев’яні ящики і полиці можуть стати стільцями або невеликим журнальним столиком, а металеві можуть бути використані як стелажі або оригінальна система полиць. Можна використати навіть стару драбину або підставку під інші дрібниці інтер’єру або для книг. Старі друкарські машинки, промислові ножиці або інші інструменти й інвентар, що нагадують про виробництво, стануть справжньою знахідкою для декору. До того ж, чим пошарпанішими і старішими вони будуть, тим більшого ефекту додадуть, створюючи ексклюзивну композицію.

Більшість людей уявляють індустріальний дизайн як сукупність сірих відтінків з мінімальним використанням білого і чорного. Загалом все саме так. Візьміть усі відтінки сірого, продумайте інтер’єр, і почергово використовуйте темніші із світлішими. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, додайте різких переходів кольору, використовуючи меблі. Це додасть помешканню додаткового об’єму і глибини. Щоб створити ефект багатогранності простору, спробуйте застосувати різні відтінки одного і того ж кольору. Різна глибина тонів і монохромна гама дозволять розширити межі простору і освіжити дизайн, але не перевантажувати його строкатістю. Почати варто з основних тонів, адже саме вони будуть становити загальну атмосферу і особливості стилю. Ваше завдання – підкреслити певну стриманість у приміщенні. Але спробуйте використати кілька яскравих насичених кольорів для того, щоб підкреслити індивідуальність. Наприклад, візьміть колір фуксії, лимонний, помаранчевий, і мінімальними дозами вкраплюйте їх в інтер’єр. Це додасть приміщенню свіжості. Варто обирати ті кольори, які вам до вподоби, що будуть викликати у вас приємні емоції, коли ви на них дивитиметеся. ТМ Śnieżka має великий асортимент фарб, які можна закольорувати у системі тонування Śnieżka Colour System у кольори палітри Śnieżka NCS CASCADE. Наприклад, можна використати зносостійку латексну фарбу для інтер’єрів Śnieżka Design Lux 3, затонувавши її у барву, що стане ідеальним доповненням до Вашого інтер’єру. Цей виріб створить міцне до миття покриття, що має 1-й клас стійкості. Фарбу надзвичайно легко наносити на стіни, а Teflon™ полегшує очищення забруднень на пофарбованих поверхнях, тому таке покриття легко утримувати в чистоті.

Не слід забувати і про освітлення. Якщо вдень світло надходитиме з великих вікон, то у нічний час доведеться користуватися штучним. Про великі вишукані люстри можете забути. Вони не пасуватимуть до вашого інтер’єру. Локальні світильники – це не тільки стильно, але й зручно, адже ви зможете регулювати ступінь і зони освітленості.
Індустріальний стиль – це як засіб самовираження, бо саме в дрібницях вам вдасться підкреслити свою оригінальність.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...