31 Січня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Яке підлогове покриття обрати для помешкання?

Із давніх-давен, облаштовуючи свій життєвий простір, людина надавала особливого значення підлозі, адже саме на підлогу насамперед ступала нога господаря оселі або ж гостя.


І хоч ця частина інтер’єру найбільш експлуатована, проте з найдавніших часів до нас дійшли саме фрагменти мозаїчних підлог. Із плином часу оселя набула більш прагматичного вигляду, однак розмаїття сучасних матеріалів дозволяє створити не тільки якісне покриття Вашої підлоги, але й задовольнити естетичні смаки.

Підлога – це основа кожного інтер’єру, оскільки від неї залежить загальне сприйняття простору та комфорт. Саме тому долівка повинна бути міцною, безпечною, а також приємною на дотик і теплою, якщо Ви полюбляєте ходити босоніж або маєте маленьких дітей. Також варто передбачити можливість легкого прибирання покриття, якщо у Вашій оселі мешкають домашні улюбленці. Отож, враховуючи потреби мешканців дому та фінансові можливості, варто розглянути кілька варіантів та обрати найприйнятніший.

Вінілова підлога

Вінілова підлога – багатошарове покриття на основі полімеру. Вінілове покриття може бути в рулонах або у формі плитки (вінілові планки). Це досить вигідне рішення для житлових приміщень. Вінілова підлога вологостійка, її важко пошкодити, до того ж, не потребує особливого догляду.

Лінолеум

Таке покриття буде доречним насамперед у кухні та коридорі, оскільки лінолеум стійкий до вологи. Виготовляють його зі смол, подекуди із додаванням корку, лляної олії, деревного борошна й ін. Варто надати перевагу лінолеуму, виготовленому з натуральних складників – таке покриття екологічне та стійке до пошкоджень.

Яке підлогове покриття обрати для помешкання?

Керамічна плитка

Керамічне покриття стійке до стирання та вологи, не потребує особливого догляду. А якщо Ви обладнаєте систему підігріву, то зможете заощадити на центральному опаленні. Найкраще така підлога підійде для кухні, ванної кімнати чи коридору. До того ж, пошкоджені фрагменти буде легко замінити.

Коркова підлога

Перевага такої підлоги в її екологічності. Особлива структура коркового дерева надає легкості, пружності й еластичності матеріалу. Коркове покриття встановлюється у формі панелей (за допомогою замкового методу, що забезпечує легкість монтажу та демонтажу конструкції) або ж на клейовій основі. Така підлога підійде до будь-якого інтер’єру. Ще одна перевага цього матеріалу – звукоізоляція. Тож якщо Ви маєте гамірних сусідів, коркове покриття захистить від дошкульних звуків.

Яке підлогове покриття обрати для помешкання?

Дерев’яна підлога

Дерев’яна підлога – класичний варіант на всі часи та смаки. І хоч такий матеріал для підлоги може бути дещо дорогим, проте довговічним, екологічним та естетичним. Для дерев’яного покриття найкраще обрати дуб, проте м’які породи можна використати для монтажу підлоги у спальні. Обираючи дерев’яну підлогу, слід подбати про її захист. Насамперед варто нанести на дерев’яне покриття безбарвний захисно-декоративний Імпрегнат ТМ VIDARON, а через 24 години протерти наждачним папером, очистити від пилу й нанести ґрунтувальну фарбу для деревини Śnieżka Urekor D. Цей виріб утворює матове покриття і покращує адгезію поверхневих фарб. Через 24 години можна наносити на підлогу емаль для дерев’яних підлог Śnieżka Podłoga. Для стійкості підлогового покриття рекомендовано нанести 2-3 шари фарби. Кожен наступний шар потрібно наносити через 24 години. Повної експлуатаційної міцності покриття набуває через 72 години після нанесення останнього шару виробу.

Паркет

Гарним рішенням стане паркетне покриття. Це екологічний матеріал, естетичний і довготривалий, оскільки паркет надається до відновлення пошкодженого шару за допомогою циклювання та повторного нанесення лаку. Проте така підлога має деякі недоліки, зокрема недостатня опірність до вологи або можливість деформації через надто високу температуру. Захистити паркетну підлогу Вам допоможе продукція ТМ VIDARON. Відполіроване та очищене паркетне покриття слід задекорувати і захистити Безґрунтовочним Лаком для паркету VIDARON. Завдяки технології ULTRA DURABLE TECHNOLOGY, що заснована на спеціально підібраних смолах, нанесення лаку стає досить легким, а лакована поверхня набуває неабиякої міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Для неперевершеного ефекту слід наносити 2-3 шари лаку з інтервалом 12 годин. Між нанесенням наступних шарів виробу потрібно виконувати міжшарове шліфування папером. Експлуатація полакованих поверхонь можлива через 24 години, повна експлуатація – через 3-5 днів.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...