1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ЕКСТЕР'ЄР

Хатка для домашнього улюбленця

Ваші домашні тварини так само, як і Ви, потребують особистого простору. Хатка для чотирилапих друзів – це не примха, а необхідність.


Гніздечко чи хатинка?

Виберіть, якої конструкції буде хатка для тварини. Поспостерігайте за Вашим чотирилапим другом: якщо він полюбляє ховатись у комірчини чи під меблі, то варто обрати закриту хатинку-схованку; якщо ж тваринка може лежати на відкритій поверхні і не реагує схвильовано на рухи навколо – цілком можна виготовити лежанку-гніздо. Обов’язково враховуйте розміри свого улюбленця. Місця для тварини повинно бути достатньо, аби зручно розташуватись.

Хатка для домашнього улюбленця

Лежанка для улюбленця, виготовлена самотужки

Залежно від величини Вашого домашнього улюбленця варто підбирати і матеріал. Наприклад, основою для лежанки може слугувати звичайний дерев’яний піддон, який використовують під час перевезення вантажів, або картонний ящик. Обтягніть основу тканиною (попередньо слід підкласти пом’якшувальні матеріали, наприклад, синтепону, паралону чи вати) та зафіксуйте невеличкими цвяхами. Проте стежте, щоб усі цвяхи були ретельно забиті та ніде не виступали назовні, аби не поранити тварину.

Інший варіант для лежанки-гніздечка – без твердої основи.

Можна взяти будь-яку тканину, яку використовують для покриття м’яких меблів. Викрійка такої лежанки дуже проста. Вам знадобиться: основа – дві деталі овальної чи квадратної форми (залежно від Ваших уподобань) таких розмірів, якою має бути лежанка; смужка тканини шириною 35-40 см. та довжиною периметра основи. Також врахуйте припуски на шви приблизно до 1 см. Між двох деталей основи покладіть підкладочний матеріал та з’єднайте швами по краю. Можна зробити кілька швів вздовж і поперек деталі, щоб закріпити підкладку. Другу деталь складіть удвоє та вставте підкладку, закріпіть її швами, як попередню деталь. Коли обидві деталі готові, можна їх з’єднати швами. Перевага такої лежанки-гніздечка в тому, що її буде легко очистити від забруднень, навіть вкинувши у пральну машинку.

Хатка для домашнього улюбленця

Дерев’яна хатинка

У процесі виготовлення хатинки для чотирилапого друга Вам знадобиться: дошки або фанера, цупка тканина, цвяхи. Тож відповідно до розмірів домашнього улюбленця потрібно вирізати елементи звичайної хатки з похилим або пологим дахом. У конструкції слід передбачити отвір, через який тварина потраплятиме у хатинку. Середину каркасу варто оббити ковроліном чи будь-якою іншою цупкою тканиною (обов’язково обробіть тканиною отвори, щоб тварина не зазнавала травм). Якщо Ви робите хатку для кішки, краще передбачити два отвори в будиночку, а також деталі, до яких можна заточувати кігті (це вбереже Ваші меблі від навмисних подряпин). Для цього біля хатинки слід закріпити дерев’яний стовпчик, попередньо щільно обмотавши його мотузкою. Оптимальний розмір будиночка для котика 60х50 см., для собаки – залежить від його розмірів.

Хатка для домашнього улюбленця

Будиночок для песика доцільно захистити від пошкоджень, аби конструкція послужила довше. Тому радимо її зверху полакувати. Для цього найкраще підійде Акриловий лак ТМ VIDARON. Цей лак швидко сохне і не має різкого запаху, а головне – відповідає вимогам європейської норми “PN EN 71.3 – Безпека іграшок”. Тож Ваш чотирилапий друг не постраждає, а також у нього відпаде бажання погризти свою хатку-схованку. Акриловий лак ТМ VIDARON стійкий до стирання, подряпин і механічних пошкоджень. Лак слід наносити за допомогою пензля, валика або розпилювача у 2-3 шари ашого чотирилапого друга.

Хатка для домашнього улюбленця
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...