18 Січня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Дитяча кімната в екостилі

Затишок природи для найменших мешканців


Дитяча кімната в екостилі

Безпечний і комфортний простір – те головне, чим повинні керуватись батьки, беручись за дизайн дитячої кімнати. Якщо і є якесь стильове рішення, яке найкраще сприяє цій меті, то це екостиль.

Дизайн дитячої

У чому ж полягає привабливість цього напряму в оформленні інтер’єрів дитячих кімнат? Це безпека для здоров’я дитини, розвиток дитини в гармонії з природою, виховання в неї бережного ставлення до екології, заспокійлива атмосфера, свобода руху, стимулювання до творчості, а також універсальність екостилю – однаково підходить для дітей будь-якого віку та статі.

Екостиль у дитячій

Основні риси екостилю

  • Багато світла, повітря і простору
  • Простота форм і мінімалізм
  • Використання натуральних матеріалів
  • Нейтральна природна палітра
  • Hand made і природний декор
  • Можливість облаштувати живий куточок – з кімнатними рослинами, акваріумом тощо.

Розповімо детальніше про втілення цих стилістичних принципів у контексті оформлення сучасної дитячої кімнати.

Дитяча для хлопчика

Світло і простір

У дитячій кімнаті повинна панувати атмосфера відкритості й свободи, у якій дитина вільно почуватиметься, духовно і творчо розвиватиметься та матиме простір для активних розваг. Як правило, під дитячу відводять найбільшу з кімнат квартири, з  панорамними вікнами. Меблі повинні бути максимально простими і лаконічними, без зайвих оздоблень. Екостиль любить мінімалістичність. Для обробки основних поверхонь вибираємо прості способи, наприклад найпростіше  фарбування стін і стель.

Як вибрати матеріали для дитячої

Натуральні матеріали

В обробці поверхонь, умеблюванні й декорі діє один принцип – використання переважно натуральних матеріалів і відмова від пластику, синтетичних тканин тощо.

Стіни і стеля. Для оздоблення стін в екодитячій підійдуть паперові, флізелінові шпалери, пробкове покриття, а також звичайне фарбування.

Порада від експерта: Для фарбування радимо використовувати гіпоалергічну матову латексну фарбу Śnieżka PLATINIUM® KIDS. У фарбі обмежено вміст летких органічних сполук. Завдяки цьому виріб не викликає алергічних реакцій організму, що підтверджено Науково-дослідним Центром профілактичної та клінічної токсикології у м. Львів. До того ж фарба вирізняється високою стійкістю до миття. З огляду на стійкість до вологого прибирання, гіпоалергічність продукту його широко використовують також у  приміщеннях, що несуть експлуатаційне навантаження, зокрема у шкільних і дошкільних закладах.

Матеріали для екостилю

Підлога. Серед екологічних оздоблювальних матеріалів – паркетна дошка, натуральний лінолеум і, звісно, дерево, покрите лаком. При цьому не рекомендують застеляти підлогу великим килимом із ворсу, оскільки він лише збирає бруд і пил. Допустимі невеликі килимки з натуральних волокон (бавовни, шерсті) біля ліжка чи столу.

Текстиль і декор також вибираємо з екологічних матеріалів. Подушки, фіранки (штори), постільна білизна винятково з органічного льону і бавовни. Гармонійним доповненням екотематики будуть мішки з паперу чи бавовни, плетені та в’язані кошики, в яких дитина зможе зберігати свої іграшки. До речі, іграшки з екоматеріалів, як-от джут, бамбук, льон, також стануть елементом інтер’єру.

Кольори для екостилю

Природна колірна гама

Основні кольори в екоінтер’єрі дитячої кімнати – це спокійні тони, які трапляються у природі – небесно-блакитний, білий, бежевий, охра, коричневий, теракотовий, пісковий, зелений, оливковий, світло-жовтий та інші природні відтінки. Яскраві акценти розставляємо за допомогою меблів, подушок, інших предметів текстилю та декору.

Ігрова зона в дитячій

Ігрова зона

Ігрову в екостилі гармонійно доповнять підвісний гамак, палатка або вігвам. Також можна обладнати спортивний куточок за допомогою турніка чи мотузкової драбини.

Декор для дитячої

Декоративні елементи

На чистому, однотонному тлі виграшно виглядатимуть картини, фото пейзажів, флори і фауни. Дитина сама може долучитися до оформлення своєї кімнати. Її малюнками можна оздобити  стіну.

Упевнені, малюкам сподобається дитяча кімната в екостилі!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...