17 Лютого 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Дизайн стелі: фарбуємо у всі відтінки райдуги

Цікаве рішення для тих, хто любить експерименти


Хто сказав, що кольоровими мають бути лише стіни? Цікавий тренд у дизайні інтер’єрів – різнобарвні стелі! Вибираючи такий варіант оздоблення, дотримуйтеся балансу: стіни і меблі мають бути нейтральних відтінків. Адже уся увага буде прикута до стелі. Вже готові вибирати колір? Скористайтеся порадами від Dekoratorium!

 

Яскрава палітра

Пофарбувавши стелю в бірюзовий, помаранчевий чи жовтий, ви зробите простір живішим і цікавішим. З такою яскравою стелею будуть ідеально поєднуватися білі стіни і меблі нейтральних тонів. Стелі соковитих відтінків підійдуть для вітальні, дитячої ігрової кімнати, а також кухні або ванної, де часто переважає саме білий колір (сантехніка, плитка, меблі).

Темні кольори на стелі

Темно-сірий, синій або фіолетовий відтінки над головою забирають висоту кімнати. Тому краще експериментувати з такими відтінками у кімнатах з високою стелею та великою кількістю денного світла. Контраст зі стінами світлих відтінків увиразнить темну стелю, а виразна люстра іншого кольору підкреслить ефектність цього дизайн-прийому.

Стеля і стіни в одному тоні

Стеля, пофарбована в такий самий відтінок, що і стіни помешкання, створює атмосферу усамітнення і допомагає по-справжньому відчути колір. Простір при цьому може візуально здаватися трохи меншим. Для маленьких приміщень (наприклад, ванної кімнати) вибирайте приглушені тони, наприклад, сірий або неяскравий блакитний, щоб кімната була затишнішою. У просторіших помешканнях особливу увагу слід приділяти меблям й аксесуарам, адже вони будуть виділятися на тлі основного тону кімнати.

Готові експериментувати з кольором стелі? Як правильно пофарбувати стелю, читайте у нашій статті за посиланням.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...