14 Січня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Облаштуйте стильну більярдну кімнату!

На що звернути увагу?


Більярдна кімната

Зрозуміло, кімнату для більярду краще виділити ще під час будівництва будинку, але можна облаштувати її івже у готовому будинку і навіть у квартирі. Якщо у вас немає окремої кімнати, ви завжди можете поєднати більярдну з вітальнею або, наприклад, з бібліотекою. Найголовніша вимога, щоб у більярдній було достатньо сухо. Також величезне значення має температура повітря в цьому приміщенні. Її необхідно підтримувати на рівні 18-20 градусів. Крім того, ця кімната повинна бути досить просторою. Дуже важливо, щоб від столу до кожної зі стін відстань була не менша довжини кия.

Як облаштувати більярдну

Що ж стосується зонування більярдної кімнати, то воно досить просте. Центральна зона – це, зрозуміло, більярдний стіл. Дуже добре впишеться в інтер’єр простора зона відпочинку із зручними високими сидіннями, в яких гості зможуть спостерігати за грою. Також у зоні відпочинку можна облаштувати стильну барну стійку. Ну і, звичайно ж, один з кутів кімнати вам доведеться виділити під усі необхідні для більярду речі, наприклад, для підставки для київ та інші аксесуари.

Більярдний стіл

У більярдній подбайте про відповідне освітлення. Яскравими лампами облаштуйте центральну зону над більярдним столом. Дуже важливо, щоб світильники відповідали загальному стилю кімнати.

Кімната для гри в більярд
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...