23 Липня 2017
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Безпечне помешкання для дітей

З появою малюка у квартирі молоді батьки намагаються створити комфортні та безпечні умови для свого чада.


На перших етапах росту та розвитку дитини цих умов небагато: чистий одяг та постіль, стерилізовані пляшечки, провітрене помешкання та часте вологе прибирання. Дитина росте, а з нею ростуть і вимоги до безпеки. Розглянемо декілька найпоширеніших потенційних небезпек для маленького дослідника.

ДЕКОР ІНТЕР′ЄРУ

Найперше, що потрібно зробити – забрати із зони досяжності дитини гострі предмети та ті, які б′ються, чи просто дрібнички, які може проковтнути дитина. А також речі, за які можна потягнути: дроти побутової техніки, скатертини, настільні лампи, вазони з квітами і т. д. Наступним кроком стане перевірка надійно закріплених до стіни чи підлоги різноманітних тумб, шаф, полиць, стільців, столів, щоб малюк не зміг перекинути їх на себе.

ДВЕРІ ТА ДВЕРЦЯТА

Усі дверцята слід закрити на ключ аби обмежити доступ до небезпечних предметів, ліків. Існують також різноманітні блокатори на дверцята. Щодо міжкімнатних дверей, то уникнути потраплянню маленьких рученят між дверними отворами допоможе встановлення амортизатора, який при поштовху буде стримувати двері і не дозволить закритися їм повністю.

Безпечне помешкання для дітей

КУХНЯ

Якщо до кухні та газової чи електроплити є вільний доступ, то тут допоможуть жаростійкі блокатори на духову піч, скляні чи сталеві екрани для газових плит, які кріпляться до стільниць. Це хороший захист від опіків дитини.

РОЗЕТКИ

Всі розетки, без винятку, потрібно закрити, бо, мабуть, немає дитини, яка б не спробувала запхати пальчик чи інший небезпечний предмет в розетку. У такому випадку допоможуть пластикові заглушки, які дитина самостійно витягти не зможе. Також можна використовувати пенали на мережевий фільтр або захисний короб для розеток.

ГОСТРІ КУТИ

Ще однією з найбільших небезпек є гострі кути, які зустрічаються практично всюди: стіл на кухні, комод в дитячій, приліжкові тумби в спальні, меблі у вітальні, двері, батареї, сходи, стільці. В такому випадку допоможуть силіконові чи пластикові накладки на кути меблів, які мають клейку основу. Тому, якщо малюк їх зірве, – можна легко прикріпити накладку знову.

ВІКНА, БАЛКОНИ І ЛОДЖІЇ

Ці небезпечні місця у квартирі чи будинку потребують особливого захисту і постійного нагляду батьків. Для того, аби допитлива малеча не потрапила на балкон, слід встановити ґратчасті ворота перед входом.

Ними варто скористатися, якщо у квартирі чи будинку є сходи. Ворота або решітку краще встановити зверху, адже сходити вниз є небезпечніше, аніж підійматися сходами догори. Або ж перекрити вхід і зверху, і внизу, залишивши до вільного доступу дитини дві-три сходинки для того, щоб малюк вправлявся в підйомах і спусках по східцях. А на вікнах для безпечного провітрювання встановлюємо ґратчасті решітки. Слід враховувати ширину між гратами, вона повинна бути такою, щоб малюк не зміг засунути між них голову і застрягти, або ж, навпаки, широкими, – щоб з такою ж легкістю витягти голівку назад.

ПОБУТОВА ХІМІЯ

У кожному домі є безліч різноманітних пляшечок з кольоровими рідинами, пакетиків з порошком, коробочок, які так цікавлять маленьких дослідників і , які обов′язково спробують це на смак, в разі, якщо знайдуть на своєму шляху. Найкраще заховати все це на верхні полиці шафи, дверцята якої будуть закриті на ключик. Тим паче, що тепер робити прибирання з використанням шкідливих хімічним засобів не припустимо.

 

Безпечне помешкання для дітей

Важливо: використовувати екологічні гіпоалергенні пральні порошки, засоби для миття дитячого посуду, підлоги, кухні чи ванної кімнати, фарби для стін. Чудовим варіантом стане гіпоалергічна фарба для дитячих кімнат ŚNIEŻKA Platinium® KIDS.

Екологічні переваги виробу підтверджено сертифікатом UA 08.002.337, а упаковку фарби марковано знаком «Зелений журавлик». Маркування інформує споживачів про те, що виріб відповідає екологічним критеріям згідно із вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Фарба виготовлена на основі складників, що не містить високотоксичних речовин. Пофарбоване покриття легко миється. Крім того, фарбі можна надати будь-якого відтінку, вибравши вподобаний колір із 518 запропонованих тонів згідно із каталогом Śnieżka NCS Cascade.

Тож заздалегідь потурбуйтеся про безпечні побутові умови для своїх дітей

Автор: Таня Дика

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...