15 Квітня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Барні стільці: 4 причини вибрати

Стильно й ефектно


Барні стільці – чудовий винахід меблевої промисловості. Це і функціональний предмет інтер’єру, і його стильна прикраса. Спочатку стільці були придумані як практичний елемент умеблювання для громадських закладів харчування, коли на обмеженій площі необхідно було розмістити багато людей і швидко їх обслужити. Зараз ці меблі комфортно живуть у наших квартирах.

4 причини вибрати барні стільці для дизайну квартири

1

Барну стійку можна використовувати як додаткову робочу поверхню. Разом зі стільцями – це комфортне місце для легких перекусів або навіть повноцінна їдальня для невеликої родини

2

Неймовірно, але факт: барні стільці заощаджують простір. За невеликим квадратним столом не завжди комфортно чотирьом людям, а ось людина, що сидить за барною стійкою, ніби витягується  нагору, займаючи менше місця.

3

Барні стільці можна використати не лише на кухні. Наприклад, якщо квартира з панорамним краєвидом, а підвіконня досить високе, кілька стільців перетворять його на прекрасне місце для відпочинку.

4

Моделі стільців представлені в різних стилях: від суворого хай-тек до витонченого класичного. І можна легко знайти варіант саме для вашого інтер’єру.

А у вас вдома знайдеться місце для барного стільця?

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...