14 Березня 2016
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

5 СПОСОБІВ, ЩОБ ЗАПРОСИТИ ВЕСНУ ДО СВОГО ДОМУ

Втомився від зимової одноманітності? Прийшов час готуватися до весни!


1. ПОРЯДОК

Прийшла пора позбутися непотрібних і знищених речей, навести порядок в шафах, почистити килими та м’які меблі. Організуйте компактне зберігання за допомогою коробок, кошиків і контейнерів. Одразу помітите, як в квартирі з’явиться більше вільного місця і простору.

2. КОЛІР

Зустріньте весну яскравими барвами! Внести свіжі нотки можна за допомогою декількох яскравих аксесуарів. Пофарбуйте одну стіну в яскравий лаймовий відтінок, повісьте картину або постер в життєрадісних тонах, придбайте один яскравий предмет — червоний стілець, бірюзовий кавовий столик, лимонне торшер. Ці дрібниці не вимагають надмірних витрат, але істотно змінять настрій вашого інтер’єру.

3. КВІТИ

Кімнатні рослини – ідеально підійдуть для створення весняної атмосфери. Використовуйте духмяні весняні квіти – нарциси і гіацинти, свіжі трави в горщиках, рослини, що очищують повітря.

5 СПОСОБІВ, ЩОБ ЗАПРОСИТИ ВЕСНУ ДО СВОГО ДОМУ

4. СВІТЛО

Впускаємо в будинок світло. Помийте вікна, дзеркала та скляні поверхні, щоб ніщо не заважало проникненню в будинок сонячних променів, або навіть перефарбуйте стіни в світлі відтінки. Придбайте додатковий світильник, якщо природного освітлення недостатньо, додайте інтер’єру сонячного настрою за допомогою одного або декількох аксесуарів жовтого кольору.

5. БАЛКОН

Якщо ви ще не навели порядок на балконі, весна — це чудова нагода. Позбавтеся усього зайвого, поставте стільці і столик – і зовсім скоро ви зможете насолоджуватися весняними сніданками і співом пташок.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...