3 Серпня 2015
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ІДЕАЛЬНИЙ ПОЧАТОК

Як завжди, після довгої зими ми відчуваємо нестримний потяг до перевтілення, оновлення та змін.


Дедалі ширшого вжитку в інтер’єрах набуває метал. Але не той, що нагадує тяжкі індустріальні образи, а легкий, тендітний, кольоровий. Популярні тепер і декоративні речі ручної роботи,і міні-сади, і взагалі все, що ґрунтується на філософії безвідходної технології.

Отже, до вашої уваги найновіші проекти талановитих українських дизайнерів, які йдуть у ногу з сучасними тенденціями.

«ЗАШТРИХОВАНІ» МЕТАЛОМ

Максим Войтенко зі студії «LINE STUDIO» розробив дуже цікаву й функціональну систему настінних книжкових полиць, що зветься «HASH». Вона складається з двох модулів. Один з них «заштрихований» металом цілком, а другий — тільки наполовину. З цих диво-модулів дуже легко створити безліч настінних комбінацій, бо, кріплячи, їх можна повертати на 90 градусів.

МЕБЛІ В ТУМАНІ

Ідею колекції «In the fog» Дмитрові Козиненку навіяв мегаполіс за туманної погоди. Будинки обернулися на полиці, які ніби розчиняються в імлистому повітрі. Поки що колекція складається з горизонтальних та вертикальних підвісних полиць, кількох книжкових шаф і письмового столу. Проте, використовуючи загальний принцип, розширювати її можна до нескінченності.

МІНІ-САДКИ

Нова студія «The Glass Garden» розробляє неповторні скляні флораріуми (тераріуми для квітів та інших рослин). Засновники цієї студії попервах просто експериментували зі склом та рослинами, а згодом, ознайомившись із силою-силенною інформації про флораріуми, почали виготовляти їх для друзів і знайомих. Незабаром про ці унікальні міні-садки довідалося чимало людей. Тепер створені в студії унікальні композиції з квітів у скляних формах дарують
радість усім шанувальникам живого інтер’єру.

КАРТОННИЙ ВИНАХІД

Досвідчені українські дизайнери студії «PUZUR BUREAU» запропонували своїм прихильникам вішак для одягу «Trempel», виготовлений з переробленої картонної трубки, що її застосовують у пакуванні. Переваги винаходу — простота виготовлення і використання в ньому вторинних матеріалів.

ДЕРЕВ’ЯНІ ВИРОБИ

Молода студія «Belaya Hvoya» виготовляє найрізноманітніші дерев’яні речі — від ложок до світильників. Найцікавіше, що деревину для своїх виробів дизайнери знаходять у лісі чи коло озер. Це повалені чи зламані сухі дерева. Митці розпилюють їх на частини і несуть до майстерні, де матеріал висихає і чекає на подальшу обробку. В руках талановитих дизайнерів дерево набуває нових форм і немовби оживає вдруге.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...