Як завжди, після довгої зими ми відчуваємо нестримний потяг до перевтілення, оновлення та змін.
Дедалі ширшого вжитку в інтер’єрах набуває метал. Але не той, що нагадує тяжкі індустріальні образи, а легкий, тендітний, кольоровий. Популярні тепер і декоративні речі ручної роботи,і міні-сади, і взагалі все, що ґрунтується на філософії безвідходної технології.
Отже, до вашої уваги найновіші проекти талановитих українських дизайнерів, які йдуть у ногу з сучасними тенденціями.
Максим Войтенко зі студії «LINE STUDIO» розробив дуже цікаву й функціональну систему настінних книжкових полиць, що зветься «HASH». Вона складається з двох модулів. Один з них «заштрихований» металом цілком, а другий — тільки наполовину. З цих диво-модулів дуже легко створити безліч настінних комбінацій, бо, кріплячи, їх можна повертати на 90 градусів.
Ідею колекції «In the fog» Дмитрові Козиненку навіяв мегаполіс за туманної погоди. Будинки обернулися на полиці, які ніби розчиняються в імлистому повітрі. Поки що колекція складається з горизонтальних та вертикальних підвісних полиць, кількох книжкових шаф і письмового столу. Проте, використовуючи загальний принцип, розширювати її можна до нескінченності.
Нова студія «The Glass Garden» розробляє неповторні скляні флораріуми (тераріуми для квітів та інших рослин). Засновники цієї студії попервах просто експериментували зі склом та рослинами, а згодом, ознайомившись із силою-силенною інформації про флораріуми, почали виготовляти їх для друзів і знайомих. Незабаром про ці унікальні міні-садки довідалося чимало людей. Тепер створені в студії унікальні композиції з квітів у скляних формах дарують
радість усім шанувальникам живого інтер’єру.
Досвідчені українські дизайнери студії «PUZUR BUREAU» запропонували своїм прихильникам вішак для одягу «Trempel», виготовлений з переробленої картонної трубки, що її застосовують у пакуванні. Переваги винаходу — простота виготовлення і використання в ньому вторинних матеріалів.
Молода студія «Belaya Hvoya» виготовляє найрізноманітніші дерев’яні речі — від ложок до світильників. Найцікавіше, що деревину для своїх виробів дизайнери знаходять у лісі чи коло озер. Це повалені чи зламані сухі дерева. Митці розпилюють їх на частини і несуть до майстерні, де матеріал висихає і чекає на подальшу обробку. В руках талановитих дизайнерів дерево набуває нових форм і немовби оживає вдруге.