26 Липня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

СТИЛЬ ВІНТАЖ

Чим старіше вино – тим краще. Саме від вина походить назва стилю “вінтаж” (fr. vintage).


Як оздобити інтер’єр у вінтажному стилі?

– стилізуємо нові предмети на кшталт попередніх епох;
– поєднуємо сучасні елементи з предметами минулого;
– викорстання стильних старих меблів у сучасному інтер’єрі.

Шукайте натхнення у нашій галереї!

СТИЛЬ ВІНТАЖ
СТИЛЬ ВІНТАЖ

Створення інтер’єру в стилі вінтаж починається з вибору кольору, який буде основою дизайну. Зазвичай використовують приглушені тони, натуральні світлі або темні відтінки. Наприклад, у таких інтер’єрах для стін використані світлі відтінки:

СТИЛЬ ВІНТАЖ
СТИЛЬ ВІНТАЖ

Велике значення для створення такого домашнього інтер’єру має меблі. Вона повинна бути зроблена з натуральних матеріалів – дерева, кованого заліза, латуні і міді в сукупності з цікавими оздоблювальними тканинами. Бажано, щоб меблі мала унікальною історією, потертості і подряпини лише надають їй цінності. Але можна використовувати й сучасні меблі, добре постарене дерево в інтер’єрі аніскільки не зіпсує композицію. Але коштувати буде дорожче.

СТИЛЬ ВІНТАЖ
СТИЛЬ ВІНТАЖ

Вибираючи і розставляючи меблі, пам’ятаєте про важливу межах вінтажного стилю в інтер’єрі – симетрії. Купіть парні крісла, полиці і шафки і розставте їх симетрично, наприклад, один навпроти одного і ваша кімната відразу придбає вінтажний відтінок. Симетричну розстановку меблів ми можемо спостерігати практично у всіх інтер’єрах стилю вінтаж.

СТИЛЬ ВІНТАЖ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...