10 Листопада 2014
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

СОЛОДКИХ СНІВ!

Сон – це значна і важлива частина життя кожної людини.


За час сну наш організм повинен відновитися психологічно і фізично, набратися сил та енергії для нового робочого дня. Тому важливо, аби у спальня була комфортна і зручна. Тому зручні подушки – це дуже важливо. Проте, кількість подушок – це вже справа індивідуальна. Хтось любить одну подушку, комусь потрібні 3, а комусь 6 і більше. Тож підбирайте подушки під ваші особливості.

СОЛОДКИХ СНІВ!

Свічки здавна застосовувалися для створення романтичної атмосфери. Вони позитивно впливають на нервову систему людину та створюють відчуття спокою та рівноваги. Можна обирати звичайні свічки, а можна з різними ароматами. Важливо, щоб аромат свічки вам подобався. В іншому випадку ви можете отримати головний біль, замість чудового сну.

СОЛОДКИХ СНІВ!

Маска для сну допомагає парам, які мають різний режим сну. Наприклад, якщо ваша друга половинка любить почитати у ліжку, то вам може заважати світло від лампи. Проте така пов’язка може вирішити це питання. Одягаєте її та не відчуваєте світла на собі. І не треба влаштовувати скандали, можна просто купити таку просту річ, як пов’язка на очі для сну.

СОЛОДКИХ СНІВ!

Правильно обирайте ліжко. Особливо матрац. Адже здоровий сон – це здоровий організм. Під часу сну ваш організм має максимально бути розслаблений. У вас має бути достатньо місця. Тому обов’язково не шкодуйте гроші на гарні, ортопедичні матраци.

СОЛОДКИХ СНІВ!

Ви ще досі боїтесь темряви? В цьому немає нічого жахливого. Вам просто потрібен “нічник”. Його часто ставлять в дитячі кімнати, проте він може бути функціональним і для дорослих. Нічник допоможе вночі знайти дорогу до туалету, або віднайти телефон для термінового зв’язку.

СОЛОДКИХ СНІВ!

Важко встаєте зранку? Вам допоможе гарний будильник. Не треба ставити його на телефоні, його там можна досить легко перенести або вимкнути. Тому краще купити механічний. Поки ви його зупинете, то ви вже точно не захочете спати.

СОЛОДКИХ СНІВ!
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...