16 Липня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Якщо Ваше чадо вступило у цей складний період, саме час подумати про облаштування його комфортного простору.


Насамперед радимо залучити до ремонтного процесу Вашу дитину. Це створить не тільки атмосферу довіри, але й призвичаїть юного бунтівника до відповідальності та самостійності. Варто також враховувати стать дитини, звісно ж, що кімната юнака відрізнятиметься від покоїв дівчини, яка щойно вступає в один з найпрекрасніших періодів свого життя. Водночас, кімната для підлітка повинна передбачати окремі зони для навчання, відпочинку, зустрічей із друзями, творчості тощо. Сучасна кімната для такого віку повинна бути не тільки охайною, комфортною, але й функціональною. Як це все втілити у життя, порадить Dekoratorium.

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Простір

Надзвичайно важливо, щоб кімната була просторою. Позбудьтеся зайвих меблів і непотрібних предметів в інтер’єрі. Якщо у Вас росте чудова донечка, врахуйте певні зміни в її житті. Майбутній модниці знадобиться зручна шафа для одягу, доречним також буде невеличкий комод, у якому можна поскладати не тільки одяг, але й косметику та всілякі жіночі дрібнички.
Для юнака ж можна встановити в оселі якесь спортивне приладдя, наприклад, тренажер чи шведську стінку. Якщо Ваш син має музичні чи спортивні захоплення, варто передбачити спеціальне місце для плакатів, фотографій та різноманітних сувенірів.
Іще одна деталь, яку слід врахувати – діти у такому віці часто полюбляють сидіти на підлозі, тож подбайте про якісне та зручне килимове покриття або утеплення підлоги.

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!
Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Зонування

Для зручності можна поекспериментувати із зонуванням кімнати. Наприклад, штучні декоративні перегородки створять цікавий антураж. Спробуйте пофарбувати стіни в різні кольори, розділивши простір за допомогою тонування. Так вдасться досягнути візуального ефекту великої площі з цільовими куточками. Запропонуйте Вашому підліткові розділити зону для відпочинку і навчання. Така ідея цілком може припасти йому до душі.

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Колористика

Візуальне сприйняття у підлітковому віці дуже важливе. Дитина повинна почуватись комфортно. Нехай Ваш юний бунтівник обере колір сам. Наприклад, не завжди дівчата надають перевагу рожевим тонам, дехто навпаки – прагне мінімалізму в інтер’єрі. Хлопці частіше тяжітимуть до стриманих відтінків, тож можна запропонувати кімнату для юнака у стилі “лофт” або “індастріал”.

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Порада від Dekoratorium: Обираючи фарбу для кімнати підлітка, насамперед подбайте про її якість. Рекомендуємо зупинити свій вибір на виробах від Śnieżka. Наприклад, доречним буде застосування фарби Śnieżka Nature. Це готова кольорова латексна фарба. Завдяки складникам виробу зі стіни легше очищати плями та забруднення. Фарба створює матове покриття, яке дозволяє стінам “дихати”, і є стійкою до багаторазового миття. Погодьтеся, це важливо, коли у Вашій оселі дорослішає підліток. Фарбу слід наносити один-два рази за допомогою пензля, валика або розпилювача.

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!

Вікові особливості

Незважаючи на вік, Ваша дитина все ж має якісь уподобання, тому універсального рецепту, як упорядкувати простір підлітка, не існує. Прислухайтесь до свого чада, висловлюйте поради і враховуйте зауваження дитини, і вона віддячить Вам довірою. Ви неодмінно знайдете компромісне рішення!

Кімната для тінейджера. Чи справді все так складно?!
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...