7 Листопада 2016
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

КІМНАТА ДЛЯ СИНА

Ідеї для інтер’єру, які ідеально підходять для хлопчиків різного віку …


В кімнатах хлопчиків дошкільного віку, як водиться, переважає світ улюблених персонажів з казок, мультфільмів та іграшок. Лише маленькі діти часто змінюють своїх кумирів.

Нині вони обожнюють Губку Боба, а вже завтра рибки Дорі, тому найкращий спосіб для оформлення кімнати дитини — це універсальні теми і захоплення, які можуть перерости в хобі, і в майбутньому, навіть у спосіб життя.

Ситуація змінюється, коли наша дитина росте і йде до школи. Нові обов’язки і зацікавлення вимагають абсолютно нового підходу до потреб дитини. А особливо кімнати підлітків, які часто через її декор висловлюють свою індивідуальність.

КІМНАТА ДЛЯ МАЛЯТИ

Декор у морському стилі — це безумовно хіт. Яскраві кольори просто обожнюють маленькі хлопчики. Синій у поєднанні з білим творять позитивну атмосферу для довгих і креативних ігор. Символи моря і подорожі, наприклад, кораблі та глобуси безумовно, будуть сприяти розвитку інтересів дитини. Крім того, це дуже модний стиль, і, вам буде легко знайти необхідні аксесуари: постільна білизна у синю смужку, декоративні подушки, іграшки у формі риб.

КІМНАТА ДЛЯ СИНА

ПЕРШІ КРОКИ У ШКОЛІ

У кімнаті учня повинне буте місце для функціональних меблів та місце для навчання. Письмовий стіл зі зручним кріслом і книжкова шафа для книг й навчальних матеріалів – це все для того, щоб школяр мав ідеальні умови для роботи і розвитку. Не варто забувати, що, незважаючи на численні обов’язки наших учнів, вони ще діти, і їм просто необхідно мати місце для розваг. Тематична кімната набуде виняткового характеру. Наша пропозиція – натхнення космосом. Адже який хлопчик не мріє про те, аби стати космонавтом?

КІМНАТА ДЛЯ СИНА

КІМНАТА ДЛЯ ПІДЛІТКА

Яскраві кольори і аксесуари у відтінках синього кольору прекрасно виглядатимуть у кімнаті юнака. У такому приміщенні зникають іграшки, їх тепер замінюють особисті речі: фотографії з друзями або плакати. До інтер’єру підлітка пасуватимуть елементи скандинавського дизайну, який відмінно вписуватиметься в етап зрілості дитини, а невеликі декоративні акценти, які обере сам хлопчик, доповнять характер кімнати.

КІМНАТА ДЛЯ СИНА
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...