18 Серпня 2016
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

КІМНАТА ДЛЯ ДОНЕЧКИ

Як ви уявляєте дитячу кімнату для дівчинки? Яскрава, рожева, з принцесами і бантиками?


Насправді психологи вважають, що дизайн дитячої кімнати повинен бути дуже простим і зручним, адже дитині потрібен простір, в тому числі і для фантазії!

ДЛЯ МАЛЕЧІ

Дитина у віці 1-4 роки активно пізнає зовнішній світ і починає розмовляти. Головне завдання батьків маленької дівчинки – зробити кімнату максимально зручною. Дівчинка повинна легко діставати і складати свої іграшки. За основу для дитячої кімнати можна обрати будь-який колір з пастельних відтінків, а як акцент використовувати насиченіші відтінки.

КІМНАТА ДЛЯ ДОНЕЧКИ

Головне, щоб колірна гама в кімнаті дитини не була дуже яскравою, інакше їй буде важко заспокоїтися перед сном. Приміщення малечі слід зонувати, щоб дівчинка розуміла, де слід бавитися, а де відпочивати.

ДЛЯ ШКОЛЯРКИ

Дизайн кімнати повинен відповідати певним вимогам: в кімнаті слід поставити письмовий стіл, шафку для зберігання канцелярських приладь, зошитів й інших навчальних матеріалів. Іграшки ми ще залишаємо, але тільки найулюбленіші.

КІМНАТА ДЛЯ ДОНЕЧКИ

Вибір кольору краще довірити самій дівчинці, вона сама визначить, що їй подобається. І, вже виходячи з цього, можна підбирати меблі, текстиль і аксесуари.

КІМНАТА ДЛЯ ДОНЕЧКИ

ДЛЯ ДІВЧИНКИ-ПІДЛІТКА

Дівчаткам підліткового віку обов’язково потрібен затишний куточок, в якому тільки вони можуть розпоряджатися. Часто дівчата-підлітки починають ставити свої умови батькам, вони самі бажають брати участь в її оформленні. Дозвольте донці приймати самостійні рішення. Вибирати дизайн кімнати потрібно разом з нею. Насамперед їй можна показати фотографії готових інтер’єрів, тоді стане зрозуміло, на що варто звертати увагу під час покупок.

У салоні дитина не тільки покаже вподобану модель, але і зможе її випробувати.

Дівчинці має бути зручно сидіти на стільці, стіл має підходити їй по висоті, а спальне місце має бути просторим.

КІМНАТА ДЛЯ ДОНЕЧКИ

Приблизно з 14 років захоплення дівчини будуть сильно впливати не тільки на характер, але і на дизайн інтер’єру кімнати. Приміщення кімнати обов’язково має бути стильним, це дуже важливо для гармонійного розвитку особистості. Кращим стилем в дизайні кімнати підлітка будуть сучасні напрямки, це може бути скандинавський стиль, екостиль, мінімалізм і в рідше – гламур .
Головне – прислухатися до побажань вашої дитини і не нав’язливо допомагати їй під час прийняття рішень, компроміс – це завжди хороше рішення.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...