30 Липня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ

Золотий колір в інтер’єрі найбільш асоціюється нам з багатим стилем бароко та рококо.


Ми звикли асоціювати золото і позолоту виключно з розкішшю, багатством і навіть деякою химерністю. Здається, що блиск цього металу буде доречний тільки в середньовічних або, максимум, у класичних інтер’єрах; на крайній випадок – в марокканському або колоніальному. Але якщо мислити ширше, то стає ясно, що позолота також може привнести в інтер’єр особливе тепло і затишок, і бути присутнім в сучасному дизайні.

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ

Позолочені ніжки ліжок, спинки диванів, золоті ручки на тумбах і старовинних комодах навівають думки про аристократизм і шляхетність. Дуже витончено виглядає масивні меблі з позолотою приглушеного тону, штучно зістареного, неяскравого кольору.

Дизайнерське почуття стилю дозволяє грамотно використовувати золотий колір в будь-якому інтер’єрі.

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ

Відтінки дорогоцінного металу в інтер’єрі чудово поєднуються з багатьма кольорами палітри фарб. Теплий золотистий колір часто використовується з усіма світлими тонами. У світлому білому інтер’єрі досить використовувати текстиль, розшитий позолотою, або золоті аксесуари. Також ці елементи відмінно «подружаться» з світло-сірими, персиковими і бежевими відтінками в інтер’єрі.

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ

Прекрасним доповненням до стилю арт-деко, бароко, а також до східного стилю буде використання золотого кольору в інтер’єрі спальній кімнаті. Причому, східний стиль чудово впишеться велика кількість золотих аксесуарів. Шпалери з золотим тисненням створять неповторний затишок і атмосферу свята в стилі арт-деко, а золота ліпнина на стелі, химерні статуетки з патиною, золоті абажури світильників і позолочені рами для картин і дзеркал підкреслять витонченість стилю бароко.

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ

Застосування в інтер’єрі двох домінуючих відтінків – чорного і золотого – допомагає досягти приголомшливого ефекту, створити дивовижний неповторний стиль. Причому, чорний колір обов’язково повинен переважати в цьому дуеті. Чудово виглядає стіна чорного кольору з золотими ручками і ніжками. А темні покривала з розписом золотом – просто божественні!

ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ
ЗОЛОТИЙ – МАГІЯ ТА ЕЛЕГАНЦІЯ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...