1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Дійсніть, схожа на казку

Колекція Winter Wonderland від бренду English Home наповнить магією кожен день.


Кожен з нас заздалегідь готується до зимових свят. Навіть якщо за вікнами місто ще наповнене сірістю бетону, а не сніжним пухнастим покривалом, ми твердо переконані, що всі задумані бажання здійсняться, і новий рік буде щасливим.

Дійсніть, схожа на казку

Святкова колекція English Home втілила найприємніші серцю традиції: різноманіття домашнього текстилю, ялинкових іграшок та аксесуарів, виконаних у білих, зелених, червоних кольорах, декорованих позолотою і срібними вкрапленнями. Для принтів використали витончені сніжинки, усміхнені Санта Клауси, благородні олені, ангели – усе це символізує любов і чистоту.

Почати ранок з потягувань на постільній білизні з малюнками ялинок, вийти з душу, загорнутись в рушник з витонченими сніжинками, випити гарячого шоколаду з горнятка, на якому зображений сніговик – все це безперечно у святковий період додасть дивовижного настрою.

Дійсніть, схожа на казку

Тому у переддень новорічно-різдвяних свят хочеться після роботи поспішати додому, зібратися у вузькому сімейному колі і влаштовувати вечірки для веселих компаній.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...