1 Серпня 2018
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

В одному кольорі – жовтий

Жовтий колір асоціюється з сонцем, а значить – з теплом, літом і достатком.


Жовтий колір в інтер’єрі бадьорить, дає енергію, активізує і налаштовує на креативність. Тому жовтий колір рекомендований для кабінетів творчих людей. Також він сприяє апетиту, тому якщо мрієте схуднути, уникайте жовтого на кухні.

У ПОЄДНАННІ

Жовтий слід поєднувати з білим, сірим, помаранчевим, червоним, коричневим і зеленим. Він добре підкреслює синій і блакитний. Традиційна комбінація в інтер’єрах – кремово-жовтий з сіро-блакитним. Жовтий, особливо в поєднанні з чорним, може провокувати. Таке поєднання дуже часто використовують в дизайні сучасних інтер’єрів, проте у декого може викликати відчуття тривоги.

В одному кольорі – жовтий

КУХНЯ

Жовта кухня буде виглядати привітно і затишно. Щоб ви не приготували, апетит завдяки цьому кольору у ваших домочадців буде відмінний.

В одному кольорі – жовтий

Для господинь це відмінний стимулятор для готування. Тож піднесений настрій і заряд енергії – забезпечений.

ВІТАЛЬНЯ І СПАЛЬНЯ

Менш відповідними для жовтого кольору є вітальня і спальня. Тривале перебування в приміщенні з таким колірним оформленням втомлює очі і не дає налаштуватися організму на відпочинок. А вітальня і спальня – це ті місця, де ми хочемо відчувати комфорт і спокій.

В одному кольорі – жовтий

Якщо все ж жовтий – це ваша мрія, то рекомендуємо використовувати пастельні спокійні відтінки, які не впливають на нервову систему.

В одному кольорі – жовтий

ВАННА

Жовта ванна буде заряджати вас позитивним настроєм щоранку! Цей колір допомагає впоратися з депресією і знімає меланхолійний настрій.

В одному кольорі – жовтий

Прийнявши ванну в такому приміщенні, ви позбудетеся негативних думок і зробите паузу, яка допоможе вам впоратися з будь-якими питаннями.

Слід пам’ятати, що в маленькому приміщенні жовтий може бути небезпечним – є ймовірність, що закрутиться голова і з’явиться нудота.

Тоді можете обмежитеся тільки аксесуарами, або однією жовтою стіною.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...