8 Квітня 2015
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Весняний настрій дарує нам масу емоцій і приємних моментів. Тож внесімо свіжий настрій до наших осель.


Більше зелені! Це стосується, як кольору так і справжніх зелених рослин. Щоб настрій був дійсно весняний, ви можете змінити чохли на подушках на зелені та купити декілька нових вазончиків.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Побільше свіжих квітів. Щоб весна завітала у вашу оселю достатньо періодично купляти свіжі квіти. Вони не тільки прикрасять ваш інтер’єр, але й зроблять повітря більш чистим.

Таке цікаве рішення, як старий велисопед у вигляді підставки під квіти, покращить ваш настрій та нагадає за літні велосипедні прогулянки.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Створіть для квітів певне місце в квартирі. Квіти не повинні бути тільки на підвіконні. Щоб квіти прикрашали ваш інтер’єр, можете купити для них окремі стійки або створити полки. Додатковий декоративний елемент в квартирі ніколи не буде зайвим, якщо його правильно розташувати і не перенаситити предметами.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Обзаведіться невибагливими рослинами. Одна з найпоширеніших невибагливих рослин — заміокулькас. Він абсолютно не вибагливий до ґрунту, світла і може тривалий час обходитися без поливу. Останніми роками замиокулькас став одним з найпопулярніших рослин для офісів. Варто також розглянути і товстянку, яку в народі називають «грошове дерево». Ця рослина відмінно виглядала, як у радянському інтер’єрі, то і в сучасному. Товстий стовбур і правильна форма листя дозволяє йому залишатися привабливим в будь-які часи.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Створіть в будинку релакс-зону. Найпопулярніше місце для реласк зони і невеликого саду — це балкон. Ми звикли до того, що балкон в квартирі використовується для того, щоб туди поставити велосипед, санки, мішок з картоплею, але не завжди це правильно. Нехай балкон буде затишним, де ви зможете прочитати черговий роман або просто розслабитися в який-небудь з літніх вечорів. Для створення реклакс-зони підійдуть будь-які рослини, від самих маленьких, то величезних.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ

Замініть старі горщики однотонними. Десяток років назад найпопулярнішими горщиками були в квіточку, з смужками і т.д. Мода на такі горщики пройшла. Вони як і бегонія залишилися в моді 90-х і 2000-х .. На зміну їм прийшли однотонні горщики, які добре поєднуються з сучасними суворими, винтажними або класичними меблями. Однотонні горщики не кидаються в очі в інтер’єрі і дозволяють створити нейтральний ефект, перевести всю увагу на саму рослину. Квіти в інтер’єрі в першу чергу повинні бути елементів декору, але ніяк не перетягувати на себе всю увагу.

ВІДЧУЙ ВЕСНУ
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...