Розпланування

Оптимальне розпланування шафи – дворівневе. Для верхнього і нижнього одягу передбачте окремі кронштейни – розміщуйте їх один над одним. У жіночій шафі знадобиться відділення з місцем для довгих суконь і плащів. Розділіть верхній і нижній рівні шафи на секції – буде зручніше зберігати речі певної категорії (сорочки, піджаки).

Сортування

Просто чудово, якщо у вас є звичка сортувати речі за кольором, стилем. Розміщення в різних секціях шафи комплектів одягу для різних життєвих ситуацій – ось прийом для тих, хто в будні віддає перевагу діловим костюмам, а у вихідні – стилю casual – більше ніякого пошуку «що вдягнути».

На нижньому рівні шафи можна розмістити спеціальні кронштейни для штанів.

Єдиний мінус – така конструкція вимагає досить багато місця. Якщо шафа зовсім маленька, виділіть для штанів окремий контейнер.

Зберігання

Речі з вовни, трикотажу можуть розтягнутися і деформуватися на вішалках. Тож зберігайте їх у висувних ящиках. Тепер вам не доведеться перебирати цілу купу светрів, щоб знайти бажаний. Речі у шафі не повинні висіти занадто близько один до одного. Оптимальна відстань між двома вішалками – 4-5 сантиметрів.