Страх перед фарбуванням стін

Грибок і пліснява може з’явитися в будь-якій кімнаті з підвищеною вологістю і непродуманою вентиляцією. Боротися з пліснявою і грибками – неприємно. Тому варто про це заздалегідь потурбуватися. Грибок може з’явитися навіть у ванній, стіни якої повністю покриті плиткою. Просто його буде практично не видно, він ховатиметься за плиткою і в швах, і завдаватиме вашому здоров’ю шкоди. Існують спеціальні фарби, як наприклад Śnieżka Кухня -ванна, що зупиняє розвиток бактерій та грибків на пофарбованому покритті. Вона стійка до миття та стирання. Використовуючи її, ви не будете переживати через появу небажаних мікроорганізмів у вашій ванній.

Погане освітлення

Погано освітлені кути «з’їдають» простір, через це приміщення візуально здається менше. Для невеликої ванної кімнати це може стати справжньою катастрофою, зробивши її тісною і незатишною.

«Втиснути все»

Зверніть увагу на розміри приміщення, не намагайтеся вмістити все і відразу, залишивши вільним лише крихітний шматок між унітазом і раковиною. Щоб відчувати себе у ванній кімнаті комфортно, можливо, має сенс перенести пральну машинку на кухню, зупинитися на душовій кабіні або відмовитися, наприклад, від громіздкої шафки для зберігання речей.