Звільніть вікна від зайвих предметів

Маєте вікно у кімнаті? Подбайте про те, щоб воно не було заставлене зайвими предметами або квітами, завішане шторами. Чим більше світла потрапляє в кімнату, тим просторішою вона буде здаватися візуально.

Додайте дзеркал

Віддзеркалення сприятиме збільшенню простору кімнати. Тож прикрасіть приміщення дзеркалами, щоб візуально її розширити. А коли навпроти люстерка розташувати картини або меблі – це додасть особливого шарму інтер’єру.

Використовуйте світлі відтінки

Хоча темні кольори в інтер’єрі здатні створити затишну та романтичну атмосферу, проте вони так само поглинають світло, зменшуючи простір. Обирайте світлий колір для підлоги та стін, щоб зробити кімнату виразнішою. Не варто забувати і про стелю, яка повинна бути пофарбована у подібні тони, щоб позбутися стану важкості над головою. Для цього рекомендуємо ГЛИБОКОМАТОВУ АКРИЛОВУ ФАРБУ ДЛЯ СТЕЛЬ ТА СТІН ŚNIEŻKA SUPER MATT.

Приберіть зайві предмети декору

Картини, подушки і лампи можуть надати жвавості порожній великій кімнаті, однак не слід їх використовувати у маленькому приміщенні. Значна кількість аксесуарів в такому інтер’єрі буде лише заважати та зменшувати простір. Відтак радимо обмежитися мінімальною кількістю предметів у малій кімнаті.

Секрет – в оптимізації

Оптимізуйте простір за допомогою розкладних або високих шаф з великою кількістю полиць. Такі меблі не тільки допоможуть все вдало впорядкувати і зберігати в одному місці, але додадуть відчуття простору навіть у найменшій кімнаті. Якщо у вас небагато місця, багатофункціональні меблі можуть стати у великій пригоді.

Є багато простих рішень, які допоможуть зробити вашу маленьку житлову площу привабливішою, а також функціональною.