Можна, звичайно, зробити його менш теплим або більш теплим, комбінуючи його відтінки, але якщо інші кольори, залежно від оформлення, можуть бути як теплими, так і холодними, то помаранчевий (як, до речі, і блакитний) ніколи не змінює своєї температури. Тому такий інтер’єр чудово пасуватиме до холодного клімату, в будь-яку сиру або прохолодну погоду в помаранчевому інтер’єрі буде тепло і сонячно.

Але варто врахувати: якщо вікно кімнати виходить на сонячну сторону, а тим більше, якщо клімат гарячий, то тут з помаранчевим кольором слід бути обережним, – інакше є ризик зробити інтер’єр занадто гарячим.

У поєднанні

Є декілька кольорів, з якими помаранчевий колір чудово поєднується. До них можна віднести білий, зелений, кремовий і сірий, а ось поєднання з фіолетовим, яскраво-рожевим і чорним не підійде. Якщо ви зважилися на екстравагантне поєднання, то дизайнери рекомендують помаранчеву барву розбавляти іншими кольорами. Під час вибору відтінків орієнтуйтеся на колірне коло: поєднуйте відтінки, що розташовані у внутрішньому колі.

Кухня

Помаранчевий колір для кухні вибирають позитивні і впевнені в собі люди. Цей колір не агресивний, але й не нудний. Кухня оранжевого кольору допомагає позбутися нудьги, апатії, сезонної депресії. Дизайн помаранчевої кухні завжди актуальний. Помаранчева кухня створить гарний і позитивний настрій із самісінького ранку. Помаранчевий колір тонізує і підвищує життєву активність.

Вітальня і спальня

Для кімнат, в яких відпочивають і розслабляються, для романтичних спалень, а також для дуже жарких і дуже світлих приміщень, помаранчевий колір не вельми підходить.


Помаранчеві відтінки доцільно застосовувати для корекції недоліків приміщень. Його варто використовувати для приміщень, вікна яких виходять на північну сторону і там, де завжди темно і прохолодно, адже він зможе компенсувати недолік сонця і створить радісний настрій. Зате у невеликих приміщеннях, для оздоблення стін, його використовувати не варто, тому що він має властивість візуально наближати предмети.

Ванна

Помаранчевий колір впливає на людину як антидепресант, робить атмосферу щасливою. Він розслабляє тіло і душу, допомагає позбутися від стресу. Помаранчева ванна кімната допоможе абстрагуватися від буденних проблем.

Помаранчевий колір в інтер’єрі – це не тільки використання чистого кольору, але і всіх його відтінків. Для фарбування стін рекомендують використовувати такі барви помаранчевого, наприклад, оранжево-персиковий (Śnieżka Nature 116), що асоціюється зі свіжістю. Він досить теплий і радісний, але менш активний і енергійний, ніж апельсиновий (Śnieżka Nature 126), і буде ідеальним варіантом для спалень, їдалень, ванних кімнат.