Поєднання кольорів

Коричневий має безліч відтінків, які під час оформлення інтер’єру можна гармонійно поєднувати. Це можуть бути світлі тони дерева або благородний колір темного шоколаду. Найкраще пасуватимуть до коричневого кольору «карамельні» відтінки (Śnieżka Nature 116), помаранчеві тони (Śnieżka Nature 126), та зелені, наприклад Śnieżka Nature 131, а також білий.

Кухня

Кухня, оформлена в коричневих тонах, все ще залишається популярною. Чому? Все просто: саме цей колір, а також барви натурального дерева і шоколаду створюють в інтер’єрі враження спокою, комфорту, елегантності, затишку і тепла.

Під час оформлення, щоб приміщення не виглядало похмурим, слід додати кілька цікавих контрастів. Наприклад, на тлі темно-коричневих стін чудово виглядатимуть світлі меблі.

Для пом’якшення такого яскравого контрасту відмінно підійде підлога теплого карамельного відтінку.

Вітальня і спальня

Коричневий колір ідеально впишеться в інтер’єр спальні. Він забезпечить вам спокійний і безтурботний сон, а вранці наповнить відчуттям бадьорості. Трохи поекспериментувавши з відтінками, ви створите затишну атмосферу у цій інтимній кімнаті.

Не всім буде комфортно сидіти у червоній, рожевій, чорній або салатовій вітальні. Багато хто просто не любить яскравих і соковитих кольорів і відчуває себе в їх оточенні некомфортно. Класичне оформлення коричневої вітальні — це використання світлого фону, наприклад, бежевого з темними меблями і яскравими аксесуарами. Такий інтер’єр можна доповнити елегантними деталями декору, наприклад, використовуючи позолоту.

Ванна кімната

Оформляючи ванну кімнату, уникайте занадто темних відтінків коричневого. У дизайні маленьких кімнат це візуально зробить приміщення ще меншим. Найкраще поєднуйте його з світлими кольорами, використавши світлий колір як основний.
Якщо у вашому будинку ванна кімната — не дуже тепле місце, підбирайте для підлоги і стін теплий відтінок.


Якщо ви вирішили оформити усю ванну кімнату в коричневих тонах від підлоги до стелі, робіть це обережно. Використання занадто великої кількості коричневого кольору у ванній може зробити її похмурою і незатишною. Головне — це знайти правильний відтінок і прикрасити інтер’єр аксесуарами з іншої колірної гами.