Які колірні тенденції будуть домінувати цього сезону?

Незмінно популярними залишаються колірні комбінації відтінків червоного і зеленого, а також срібло і золото у поєднанні з іншими барвами. Новинкою цього сезону стануть експерименти з кольором міді, який буде конкурувати з традиційним золотом. Дуети мідно-червоний та коричнево-бірюзовий будуть домінувати цього сезону. Зелень насичених смарагдових відтінків будемо поєднувати з фіолетовим або все ще модним синім.


Трендовим буде інтер’єр в природних кольорах зими. Для всіх, хто бажає перенести казковий зимовий пейзаж назовні, може прикрасити оселю білим і срібним. Натомість тепліший ефект можна отримати, використовуючи поєднання золота з відтінками слонової кістки.

Які декорації, окрім ялинки, з’являться в інтер’єрах?

Найпопулярнішими декораціями інтер’єру все ще залишаються різні типи вінків. Вони можуть прикрашати наші столи, каміни, вхідні двері і навіть люстри. Варто звернути увагу на наші вікна. Вони стануть чудовим місцем для розміщення різних ліхтариків і підсвічників.

Приміщення, в якому ми хочемо створити унікальну атмосферу, не може обійтися без свічок, які прикрасять столи, комоди і каміни.

Ялинка

На ялинку замість традиційних прикрас можна вішати барвисті і блискучі метелики, квіти, пташки і пір’я, прикраси з вовни і тканини, що нагадують бабусині серветки.


Цікава ідея, особливо для батьків маленьких дітей, прикраси у вигляді плюшевих або дерев’яних іграшок. Але не кожен хоче експериментувати. Ті, хто не хоче відмовлятися від традиційної різдвяної ялинки, але хоче модернізувати інтер’єр, може тільки доповнювати святкове оформлення новими, модними акцентами.
Різдвяні прикраси можуть бути розміщені не тільки в наших будинках, але і в садах, на балконах, зовнішніх сходах і дверях.