Fine Art для кожного

Мабуть, найпопулярніший спосіб декору стін. Він підійде абсолютно до всіх приміщень. Зазвичай це картини в нейтральних або просто спокійних тонах з ненав’язливими сюжетами: горня кави, закохана пара, вражаючий пейзаж, старий рекламний постер. Fine Art не вимагає великого бюджету і легко вписується у будь-який інтер’єр.

Трафарет

Особливо актуальним для дитячих кімнат є зображення гір в кімнаті немовляти, зірочки і хмаринки на стелі, силуети тварин і дуже модні останнім часом – карти, намальовані безпосередньо на стіні. Якщо ви самостійно не готові виконати малюнок, зверніть увагу на трафарети. Ваш інтер’єр одразу стане незвичайним!

Створюємо ансамбль

Якщо ви вирішили повісити у вітальні написаний олією пейзаж, і він не заповнює більшу частину стіни, йому знадобиться пара, а ще краще ціла група робіт, чимось об’єднаних. Це може бути сюжет, колірна гама або стиль.

Зовсім необов’язково створювати галерею в одній кімнаті, її можна рівномірно розподілити по всьому інтер’єру або по декількох приміщеннях.

Вибираємо тему за призначенням приміщення

Наприклад в коридорі відмінно виглядатиме галерея із сімейних фотографій, а живопис, який слід розглядати і обговорювати, краще розмістити у вітальні. У спальні пасуватиме щось легке, у дитячій кімнаті – казкові сюжети і тваринки.