Світлі кімнати, витримані у білих та блакитних тонах, чудово заспокоюють та знімають напругу. Перебуваючи в них, Ви не тільки відпочинете від літної спеки, але матимете можливість насолодитися склянкою свіжозвареної м’яти чи власноручно приготованим десертом з морозива. Для інтер’єрів цього типу найкраще вибрати природні кольори: коричневий (земля), блакитний (вода), білий (повітря).

Використання холодних відтінків кольорів (як головних або ж контрастних) надасть нам почуття свіжості і дозволить відпочити.

У правильно облаштованому просторі добре виглядають зручні та сучасні меблі, які гармонійно поєднуються зі стінами. Такий вибір підкреслюватиме літню легкість і витонченість Вашого помешкання.

Порада експерта

Для невеликих інтер’єрів зі слабким освітленням ідеально підійдуть прохолодні та пастельні тони. В одній із наших пропозицій облаштування інтер’єру використано колір №102 матової латексної фарби Śnieżka Nature, а також №105 Така колористика створює враження враження затишного і водночас дуже просторого інтер’єру.

Більше інформації про вироби на сайті www.sniezkanature.com