25 Травня 2017
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Захист садових меблів

З приходом теплих днів, приємно посидіти в саду з горнятком чаю.


У будь-якому магазині, вам запропонують широкий асортимент садових меблів – від складних стільчиків до крісел-качалок. В основному, це меблі з пластмаси – яскраво, зручно, недорого. Але якщо ви по-справжньому цінуєте комфорт, тоді зупинитеся на меблях з натуральної деревини, що випромінює особливу енергетику, підкреслює хороший смак власника. Лише один недолік – деревина руйнується під впливом сонця, води, вітру… Але з цим можна впоратись, якщо за меблями правильно доглядати, а для їх відновлення використовувати якісні продукцію ТМ VIDARON.

Якщо Ваші садові меблі впродовж багатьох років зазнали руйнації, то варто їх відремонтувати і відреставрувати. У цьому Вам допоможе продукція ТМ VIDARON. Насамперед, поверхні садових меблів слід добре очистити шліфувальним папером від попереднього покриття. Тут у пригоді стане шліфшкурка зернистістю 80-100. Згодом використовуємо абразивний матеріал зернистістю 120, потім – 220 і 320.

Далі деревину очищаємо від пилу, використовуючи пилосос або вогку ганчірку. Аби захистити садові меблі від впливу дощів, вологи, комах, грибків, плісняви, потрібно просочити деревину Імпрегнат-ґрунтом VIDARON, який глибоко проникає в деревину і створює захисний бар’єр від руйнування. Імпрегнат перемішуємо і наносимо пензлем при температурі від +5 до +30˚С, при цьому ретельно втираємо його у деревину.

Орієнтовно через 24 год, коли покриття висохне, виконуємо міжшарове шліфування, готуючи деревину меблів для лакування високоякісним захисно-декоративним Лакобейцом із добавкою Teflon™ surface protector. Виріб утворює щільне, міцне й еластичне покриття, яке забезпечує максимальний і довготривалий захист деревини від руйнівного впливу води, УФ-випромінювання та мінливих атмосферних факторів.

Засіб є у 14 готових до застосування кольорів. Наносимо Лакобейц пензликом або валиком вздовж волокон деревини, рівномірно розподіляючи його по поверхні. При цьому температура навколишнього середовища має бути не нижчою від +5 і не вищою від +30˚С.

Захист садових меблів

Коли шар Лакобейцу висохне (мінімум 12 год), шліфшкуркою зернистістю 320 виконуємо міжшарове шліфування, очищаємо поверхню від пилу і наносимо ще один шар. Двох шарів достатньо для досягнення якісного захисту та чудового декоративного ефекту.
Садові меблі оновили – тож сміливо можемо розпочинати весняно-літній сезон у садку, запросивши у гостину найкращих друзів.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...