8 Серпня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛЯМ НА СТІНАХ. ПОРАДИ ГОСПОДИНЯМ

Побутові забруднення та масні плями на стінах ще не привід розпочинати ремонт. Звісно, жовті масні розводи позбавлять естетики не тільки кухонні поверхні, але й стіни у вітальні чи коридорі, особливо ж, якщо Ви маєте маленьких дітей або домашніх тварин. Щойно виявлені плями видалити значно легше. Проте як вчинити, коли пляма міцно в’їлася у поверхню? Варіанти усунення забруднень пропонує Dekoratorium.


Виявивши пляму на стіні, насамперед слід визначити її походження, адже від цього залежить арсенал заходів, покликаний для видалення неестетичного пошкодження. Якщо Ви переконані, що пляма масна, варіанти її усунення наступні:

Кисле середовище – це те, чого боїться жир, тому масні плями можна спробувати змити за допомогою оцту та лимонного соку (або лимонної кислоти) із додаванням невеликої кількості води. Змочіть губку для миття посуду в цьому розчині та витріть пляму. Лимонний сік також допоможе усунути плями від іржі.

Відбілювання за допомогою легких хлорованих розчинів також давній метод боротьби із забрудненнями, відомий ще нашим бабусям. Проте такий процес очищення плям дошкулятиме різким запахом і може пошкодити Ваш одяг. Також слід обережно наносити хлорований розчин на шпалери, що миються, адже агресивне середовище може пошкодити їх. Тож із хлорпохідними розчинами слід працювати дуже обережно.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛЯМ НА СТІНАХ. ПОРАДИ ГОСПОДИНЯМ

Засоби для миття посуду також можуть стати в пригоді, адже вони добре розчиняють жир. Мильний розчин слід обережно нанести на забруднену поверхню за допомогою губки, а потім змити її водою. Із тією ж метою можна використовувати не менш дієвий засіб – розчин питної соди з водою.

Забруднення, що виникли внаслідок дитячих художніх проб та пустощів можна спробувати усунути за допомогою ватної подушечки, змоченої у спирті – так Ви видалите залишки авторучки та чорнила. Не менш дієвим є господарське мило.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛЯМ НА СТІНАХ. ПОРАДИ ГОСПОДИНЯМ

Багато плям можна вивести за допомогою диво-винаходу сучасної цивілізації – звичайних вологих серветок. Спробуйте обережно протерти невеличке забруднення серветкою – можливо, це стане найлегшим рішенням у боротьбі з плямою.

Однак сьогодні виробники лакофарбових матеріалів пропонують споживачам інноваційні фарби, які є плямовідпірними, тобто покриття не вбирає бруду, з такої поверхні легше його усувати. Наприклад, на українському ринку з’явилася нова сучасна шовковисто-матова латексна фарба для стін і стель Śnieżka Platinium® Modern 7, яку радимо вибирати під час оновлення чи ремонту інтер’єру. Цей продукт має опірність до плям та забруднень.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛЯМ НА СТІНАХ. ПОРАДИ ГОСПОДИНЯМ

Порада від нашого експерта: Вивчивши докладно запити наших клієнтів, ми пропонуємо дієвий засіб у протистоянні плямам та забрудненням – фарбу Śnieżka Platinium® Modern. Спеціально розроблена новинка має опірність до плям, адже пофарбована поверхня не вбирає зовнішніх забруднень таких, наприклад, як фломастери, харчові плями, пил та ґрунт. Пофарбовану поверхню можна мити, виріб має 1-й клас стійкості до мокрого стирання згідно із нормами ДСТУ EN 13300. Варто зазначити, що фарба має антистатичну дію, тож сприяє відштовхуванню пилу. Фарбу варто наносити за допомогою пензля, валика або розпилювача в 1-2 шари.

І наостанок – оброблену пляму слід промивати водою та витирати насухо м’якою тканиною. Всі плями слід видаляти легкими рухами, починаючи з країв забрудненої ділянки, поступово рухаючись до її центру. І нехай жодні плями не псують Вашого затишку та гарного настрою.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛЯМ НА СТІНАХ. ПОРАДИ ГОСПОДИНЯМ

Nordic bedroom - wall art mockup

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,67 з 5
Loading...