20 Липня 2015
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Як доглядати за дерев’яними вікнами

Щоб ваші вікна працювали надійно, якісно і служили довго, необхідно за ними правильно доглядати.


ДОГЛЯД ЗА ДЕРЕВИНОЮ

Через вплив погодних умов поверхня рам із зовнішнього боку може пошкоджуватися, тому її потрібно оновлювати за допомогою лаків і вологостійких фарб. Наприклад, використовуючи захисно-декоративний засіб ЛАКОБЕЙЦ VIDARON або захисно-декоративний засіб ІМПРЕГНАТ VIDARON. Застосування технології Teflon® Surface Protector у цих виробах сприяє захисту деревини від проникнення вологи, швидшому стіканню води з поверхні, запобігає вимиванню захисних речовин, а також руйнуванню волокон деревини, спричиненого УФ-випромінюванням. Фінішний шар ІМПРЕГНАТУ VIDARON надасть поверхні деревини елегантного матового вигляду. Якщо Вам до вподоби глянець, то можете нанести ЛАКОБЕЙЦ VIDARON.

Як доглядати за дерев’яними вікнами

Дерев’яні поверхні вікон можна мити чистою водою, застосовуючи мийні засоби без вмісту нашатирного спирту, розчинників. Також неможна застосовувати для очищення абразивних матеріалів, зокрема губки, щоб не подряпати поверхню. А взагалі, їх можна протирати просто вологою серветкою і витирати насухо м’якою ганчіркою.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Щоб захистити фурнітуру від зносу, один раз на рік змащуйте її маслом, яке не містить кислот і смол.
Нерідко в конструкціях дерев’яних вікон є гумові ущільнювачі. Для того, щоб вони довго служили і були еластичними, їх потрібно два рази на рік обробляти тальком або спеціальною силіконовою змазкою. Не можна застосовувати розчинники під час очищення від бруду і пилу.

Щоб деревина не гнила в сучасних вікнах передбачений водовідвідний профіль. Він призначений для захисту від прямого попадання вологи. Головне – очищати його вчасно від бруду і снігу.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...