23 Травня 2015
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Відновлюємо огорожу

Невеликий дерев’яний паркан? Як це зробити, щоб ваші сусіди кусали губи від заздрості?


ВІДНОВЛЮЄМО ОГОРОЖУ

Невеликий дерев’яний паркан або складна металева огорожа після зими вимагає оновлення. Як це зробити, щоб ваші сусіди кусали губи від заздрості?

Паркан часто є найбільш виразною частиною обійстя. Але навіть найкрасивіша і добре виконана огорожа з часом втрачатиме гарний вигляд. Несприятливі атмосферні умови швидко нищать деревину і метал. Вітер, сонце і дощ негативно впливають на їх зовнішній вигляд. Весна – це сприятливий час, щоб відновити паркан. При належному догляді і захисті паркан збереже прекрасний вигляд на довгі роки.

РОДОМ З ЛІСУ

Дерев’яні огорожі не втрачають популярності, але, щоб зберегти естетичний вигляд і властивості деревини на довгі роки, необхідно потурбуватися про її захист відразу ж після встановлення дерев’яного паркану. Правильно обрані продукти захищають деревину від негативного впливу вологи, грибка і комах, а також підкреслюють її декоративну структуру. Насамперед слід зазначити, що ефективність процесу просочення багато в чому залежить від доброї підготовки поверхні. У більшості випадків, ми можемо просочити деревину самостійно, без значних фінансових витрат і складних інструментів. Призначена для захисту деревина повинна бути сухою, очищеною від забруднень, а її поверхня – рівною. Будь-які забруднення, засмолені або жирні плями потрібно видалити за допомогою, наприклад, екстракційного бензину. Нерівності необхідно відшліфувати наждачним папером з грануляцією, підібраною до ступеня нерівності (150 – 200).

Відновлюємо огорожу

Необхідно пам’ятати про важкодоступні місця і однакову обробку всієї поверхні, щоб декоративний шар мав однорідний вигляд. Заключним етапом підготовки основи є очищення елементів паркану від пилу. Для першого етапу захисту деревини рекомендуємо використати безбарвний захисно-декоративний ІМПРЕГНАТ VIDARON. Безбарвний захисно-декоративний ІМПРЕГНАТ VIDARON для деревини рекомендується як ґрунтовка, що біологічно захищає її, і згодом на неї наносять кольоровий ІМПРЕГНАТ або інші вироби, скажімо, ЛАКОБЕЙЦ, ЗОВНІШНІЙ ЛАК або емалі. ІМПРЕГНАТ VIDARON у кольоровій версії містить добавку Teflon® surface protector, яка забезпечує високу міцність покриття та запобігає вимиванню захисних речовин. Ретельно підібраний склад імпрегнату сприяє тому, що він глибоко проникає в пори деревини, надовго захищаючи її від грибка, синяви та комах, продовжуючи термін її служби.

Відновлюємо огорожу

У поєднанні з безбарвним захисно-декоративним ІМПРЕГНАТОМ VIDARON ЛАКОБЕЙЦ VIDARON забезпечує повний захист деревини. Наносити Лакобейц слід при температурі від +5 до +30 °С. Для накладання засобу використовуємо пензель або пневматичне розпилення. У випадку універсального пензля може виявитись необхідним шліфування ворсу наждачним папером. Це пом’якшить його кінчики і усуне незакріплені щетинки, які могли б залишитися на імпрегнованій поверхні.

Відновлюємо огорожу

БОРЕМОСЯ З КОРОЗІЄЮ

Металевий паркан або кований піддається корозії і його слід відновлювати приблизно кожні сім років. Підготовка до оновлення металевого паркану є дуже важливим кроком. Поверхня повинна бути сухою, чистою і знежиреною.

Відновлюємо огорожу

У разі фарбування дуже важливо ретельно видалити рештки старого покриття та іржі. Для цього краще всього використовувати металеву щітку або наждачний папір. Важливо: згодом протерти поверхню дрібнозернистим наждачним папером, надаючи огорожі матову фактуру, завдяки цьому новий шар фарби матиме добре зчеплення з поверхнею. Після шліфування покриваємо всю поверхню ґрунтовкою, яка захистить її від корозії, а потім фарбою бажаного кольору. Є фарби, які поєднують в собі властивості грунтовки, що захищає металеві поверхні і поверхневої фарби. Вони утворюють непроникне покриття, ізолюючи метал від впливу навколишнього середовища, і надають гарного декоративного вигляду.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...