2 Квітня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Узголів’я ліжка власноруч: 5 простих ідей

Оновлення за уїкенд!


Зробити узголів’я ліжка своїми руками – простий спосіб створити у спальні неповторну атмосферу. Узголів’я – це найвиразніша частина меблів у кімнаті і її легко перетворити на родзинку простору. Пропонуємо 5 простих ідей.

1

Виразний настінний декор

Китайське віяло, дерев’яне чи текстильне панно, мереживо з гірлянд – усе, що вам подобається і створює відчуття легкості, можна повісити над ліжком. Важливо, щоб предмети мали невелику вагу, досить великий декоративний силует і були надійно закріплені на стіні.

2

Дерев’яні піддони

Зі звичайних промислових піддонів-палет легко створити стильний елемент декору. Для цього їх потрібно поставити вертикально і зафіксувати на стіні. Попередньо піддони краще покрити захисним лаком для деревини. Якщо ліжко широке, знадобиться дві палети.

3

Яскравий шарф

Ідеальне рішення для спальні в бохо-стилі або вінтаж – прикрасити стіну над ліжком улюбленим  літнім шалем, який ви давно не носите. Закріпити його можна за допомогою звичайного карнизу. Не забувайте періодично прати шарф, адже текстиль швидко накопичує пил.

4

Малюнок у стилі мінімалізм

Його можна створити самостійно або за допомогою трафарету чи наклейки-оракал. Єдине правило – стіна-узголів’я має бути пофарбована в один тон. Такий варіант декору не підійде для спалень з барвистиими шпалерами.

5

Елегантна рама

Ідея для класичної спальні – прикрасьте стіну за ліжком великою рамою у золотому чи сріблястому кольорі. Головне розташуйте раму горизонтально, вздовж узголів’я. Всередину можна помістити будь-яке зображення. Як варіант – пофарбуйте картину або частину стіни в рамі фарбою Śnieżka PLATINIUM® MAGIC. Тоді на цій поверхні буде ще й малювати крейдою.

Узголів’я ліжка своїми руками – неймовірне полотно для творчості, але експериментуючи з дизайном, не забувайте про практичність, адже за тим чи іншим матеріалом, використаним у декорі, потрібно буде доглядати. Чи не єдиний виняток – фарбування.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...