6 Червня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Найефективніші способи візуально збільшити кімнату

Як візуально збільшити розмір кімнати?


ЗВІЛЬНІТЬ ВІКНА ВІД ЗАЙВИХ ПРЕДМЕТІВ

Маєте вікно у кімнаті? Подбайте про те, щоб воно не було заставлене зайвими предметами або квітами, завішане шторами. Чим більше світла потрапляє в кімнату, тим просторішою вона буде здаватися візуально.

Найефективніші способи візуально збільшити кімнату

ДОДАЙТЕ ДЗЕРКАЛ

Віддзеркалення сприятиме збільшенню простору кімнати. Тож прикрасіть приміщення дзеркалами, щоб візуально її розширити. А коли навпроти люстерка розташувати картини або меблі – це додасть особливого шарму інтер’єру.

Найефективніші способи візуально збільшити кімнату

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВІТЛІ ВІДТІНКИ

Хоча темні кольори в інтер’єрі здатні створити затишну та романтичну атмосферу, проте вони так само поглинають світло, зменшуючи простір. Обирайте світлий колір для підлоги та стін, щоб зробити кімнату виразнішою. Не варто забувати і про стелю, яка повинна бути пофарбована у подібні тони, щоб позбутися стану важкості над головою. Для цього рекомендуємо ГЛИБОКОМАТОВУ АКРИЛОВУ ФАРБУ ДЛЯ СТЕЛЬ ТА СТІН ŚNIEŻKA SUPER MATT.

Найефективніші способи візуально збільшити кімнату

ПРИБЕРІТЬ ЗАЙВІ ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ

Картини, подушки і лампи можуть надати жвавості порожній великій кімнаті, однак не слід їх використовувати у маленькому приміщенні. Значна кількість аксесуарів в такому інтер’єрі буде лише заважати та зменшувати простір. Відтак радимо обмежитися мінімальною кількістю предметів у малій кімнаті.

Найефективніші способи візуально збільшити кімнату

СЕКРЕТ – В ОПТИМІЗАЦІЇ

Оптимізуйте простір за допомогою розкладних або високих шаф з великою кількістю полиць. Такі меблі не тільки допоможуть все вдало впорядкувати і зберігати в одному місці, але додадуть відчуття простору навіть у найменшій кімнаті. Якщо у вас небагато місця, багатофункціональні меблі можуть стати у великій пригоді.

Є багато простих рішень, які допоможуть зробити вашу маленьку житлову площу привабливішою, а також функціональною.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...