1 Квітня 2020
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Related Posts:Оновлюємо колористику фасадуЯк облаштувати помешкання для літніх людейЯк власноруч змайструвати вішак для ключівКімната для маленьких бешкетниківЯке підлогове покриття обрати для помешкання?Який стиль обрати для оформлення помешкання?


Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

На щастя, ця практика потроху відходить у минуле: вже не часто побачиш на балконі всілякий непотріб на кшталт старих лиж, та й курці, віддаючись своїй пагубній пристрасті, стараються робити це з максимальним комфортом, а дизайнери взагалі пропонують перетворити балкон на такий собі міні-сад навіть із штучною водоймою. Та все-таки найпоширенішим в українських реаліях є висаджування квітів у дерев’яних ящиках: так і балкон гарно виглядає, і в помешканні з’являється ще один затишний куточок, який не вимагає значних фінансових витрат та догляду.

Проте з часом дерев’яні ящики втрачають свій вигляд і потребують оновлення. І раніше чи пізніше кожна господиня зіштовхується із дилемою: як зробити так, щоб вони знову милували око? Найпростіший спосіб – пофарбувати!

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Для цього використаємо ОЛІЙНО-ФТАЛЕВУ ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL®. Вона стійка до механічних та атмосферних факторів, доступна у 32 кольорах, як глянцевих, так і матових, що дає змогу втілити будь-яке ваше дизайнерське рішення. Окрім того, до переваг фарби ŚNIEŻKA SUPERMAL слід зарахувати відмінний розхід (до 16 м²/л при одношаровому нанесенні залежно від основи) та чудову покривну здатність. Завдяки легкому нанесенню ви переконаєтеся, що фарбування із ŚNIEŻKA SUPERMAL® – це просто!

Звичайно, щоб не ускладнювати собі життя, можна пофарбувати ящики в один колір. Але якщо балкон теж пофарбований одним кольором (і як часто це буває, білим), то цікавим і неординарним рішенням буде розфарбувати наші ящики кількома кольорами, тим паче, що ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL® дає таку можливість. Тож додамо барв у наше життя – і перетворимо балкон в окрасу оселі.

Добираючи кольори, варто враховувати як принципи гармонійного поєднання кольорів, так і те, що саме ростиме у ящику – якщо це яскрава квітка, то підбираємо кольори так, щоб вони вигідно її відтіняли.

Тепер переходимо безпосередньо до процесу. Беремо наші старі ящики і уважно вивчаємо, у якому вони стані. Якщо раніше вони були нічим не покриті, то потрібне мінімальне очищення і можна приступати до фарбування. Якщо ж ящик вже фарбували олійними фарбами і старе покриття у гарному стані, то достатньо відшліфувати його поверхню дрібнозернистим шліфувальним папером вздовж волокон деревини і очистити її від пилу. І нарешті третій варіант: старе покриття знищене, погано прилягає до онови – видаляємо його, очищуємо поверхню від бруду й інших забруднень, а засмолені й жирні місця промиваємо очищеним бензином. За потреби нерівності поверхні ящиків шпаклюємо, а відкриті основи заґрунтовуємо.

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон

Саму емаль ŚNIEŻKA SUPERMAL® перед початком нанесення ретельно перемішуємо. Якщо потрібно, її можна розбавити до робочої в’язкості розчинником для олійно-фталевих виробів.  Беремо плаский пензлик із м’якою щетиною і наносимо ОЛІЙНО-ФТАЛЕВУ ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL® обраного кольору на підготовлену поверхню, рівномірно розподіляючи фарбу. Для чіткого розмежування ділянок різних кольорів клеїмо на деревину у місці переходу одного кольору в інший малярну стрічку. Спочатку наносимо один колір, «заходячи» на стрічку, даємо фарбі висохнути. Відтак обережно відриваємо стрічку й клеїмо іншу по чіткому контору першого кольору. Наносимо другий колір й відриваємо стрічку. Такий метод дасть змогу отримати чисті й чіткі межі кольорів.

Пам’ятаємо, якщо температура повітря – низька, а вологість повітря – висока, то час висихання емалі збільшується, тому займатися фарбуванням ящиків варто за температури вищої від +10°C, і відносної вологості повітря меншої від 80%.

Для кращого декоративного ефекту краще нанести два шари фарби, тому наступний шар ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЇ ЕМАЛІ ŚNIEŻKA SUPERMAL® наносимо приблизно через 24 години після першого, даємо покриттю висохнути і можемо висаджувати вазони.

Оновлюємо дерев’яні ящики для квітів на балкон
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...