24 Січня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Офіс вдома

Як облаштувати своє дистанційне робоче місце?


Дистанційна робота вдома набула популярності. Останнім часом прогресує перехід на дистанційне навчання: учні, студенти та й будь-хто, хто має на меті навчатися чи працювати online мають можливість займатися цим на відстані. Для цього необхідно мати змогу, бажання і час. Але ж яке навчання чи робота може бути, коли Вам некомфортно або хтось чи щось відволікає Вас?

Офіс вдома

Робота буває різною, як і люди. У когось вона творча, а комусь необхідна концентрація на кожній деталі. У кожного має бути своя атмосфера і необхідно вміти створити її. Одним комфортно у тиші, іншим – коли грає музика. В одних робочий простір є своєрідним «творчим безладом», в інших – ідеальний порядок і кожна річ обов’язково має перебувати на своєму місці. Освітлення також має велике значення, адже хтось любить працювати при денному освітленні та яскравому сонечку, а хтось – вночі, коли світло випромінює настільна лампа.

Офіс вдома

Що ж потрібно для того, щоб облаштувати місце праці у себе у помешканні? Найголовнішим є те, що Ви повинні лишитися наодинці і атмосфера має бути робочою, тому улюблене зручне місце у домі для цього не годиться. Робоче місце не обов’язково має бути великим. Не всім до вподоби спеціально організовувати кімнату для офісу. Затишним може бути і невеликий куток, який оформлений за Вашими вподобаннями. Обране місце має сконцентровувати увагу, надихати на роботу та мотивувати Вас. Важливими є функціональність і зручність. Від того, як облаштоване робоче місце вдома, буде залежати швидкість та ефективність роботи.

Офіс вдома

Все залежить від господаря – творча чи ділова особистість, чоловік чи жінка. Адже домашній офіс для жінки – це не тільки робочий простір, але й стильна обстановка і затишна атмосфера. У жіночому домашньому офісі знайдеться місце для вази з букетом квітів, модних предметів декору та сімейних фотографій. Часом необхідним є нагляд за дітьми, тому для такого імпровізованого офісу мають бути під рукою всі матеріали для роботи і багато вільного простору.

Якщо на Вашому балконі зберігається непотріб, то влаштуйте на його місці свій кабінет. Це один з найкращих варіантів.

Окрема кімната для праці – це велика розкіш. Тому тут обов’язково має бути зручний стіл і стілець. А ще – багато полиць і ящиків, де все під рукою. Обов’язково має бути місце з наліпками для нагадувань (також корисне для запам’ятовування інформації або мотивації). Колір кімнати обирати Вам. Стримані кольори завжди можна поєднати з яскравими деталями.

Якщо вдома місця бракує, то можна організувати робочий простір і в куточку спальні. Проте, це найгірший варіант, адже як би Ви не відгороджувалися, Вас все одно відволікатимуть і буде тяжко налаштуватися на працю. Більше того, якщо Ви любити працювати у нічну пору, то Ви заважатимете іншим.

Офіс вдома

Для того, щоб налаштуватися на продуктивну працю, потрібно зачинити двері та усамітнюватися. Адже відчинені двері означають, що Ви не дуже зайняті та «відкриті» для спілкування і розмов. Найголовніша порада  виходьте з усіх соціальних мереж, бо саме інтернет найбільше відволікає від усіх справ!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,67 з 5
Loading...