29 Березня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ніша в інтер’єрі – ідея для дизайну

Просте рішення, доступне кожному


Ніші як елемент дизайну користуються великою популярністю. І не дарма – завдяки такому архітектурному рішенню в інтер’єрі можна реалізувати безліч практичних і красивих ідей. Будь-яка ніша – це додатковий простір, який можна використати для аксесуарів і елементів декору. Але можливості ніш не обмежуються тільки цим.

Великі можливості

Глибока і простора ніша може стати повноправною зоною в інтер’єрі квартири, якщо оформити її відповідним чином. Наприклад, розклавши в ніші невеликі подушки, ви створите зону відпочинку. Встановивши тримачі для пляшок і келихів, перетворите нішу на міні-бар. А, зробивши в ніші полиці, вирішите проблему зі зберіганням домашньої бібліотеки. Також додатковий простір ніші легко перетворити на відкритий гардероб.

Порада від ŚNIEŻKA

Колір стінок ніші може гармоніювати з основним відтінком інтер’єру або ж контрастно відрізнятися. Для фарбування стін у нішах найкраще вибирати фарбу, стійку до забруднень і миття, наприклад плямовідпірну Śnieżka PLATINIUM® MODERN.

Домашня галерея

Ніша по периметру стіни – чудовий спосіб продемонструвати колекцію сувенірів або предметів мистецтва. Таке рішення універсальне, адже його можна реалізувати в будь-якій кімнаті і на будь-якій стіні.

За потреби в нішу можна встановити точкові світильники. Однак це необхідно продумати заздалегідь – ще на етапі ремонтних робіт. Кількість світильників може бути різною, це залежить від розміру конструкції. У середньому відстань між ними повинна становити 25-30 см.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...